Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Současná agrese Turecka na severu Sýrie je dovršením krachu politiky EU a USA v Sýrii.

Aktualita

Radim Fiala: Současná agrese Turecka na severu Sýrie je dovršením krachu politiky EU a USA v Sýrii.

V plné nahotě se projevují důsledky rozvrácení mezinárodního práva a destabilizace regionu ,,takzvanými barevnými revolucemi”, které USA a EU vyvolaly. Turecká agrese také musí každému říct, že NATO jako systém obrany demokratických států fakticky neexistuje.

Česká republika musí změnit svou politiku. Na bázi V4 plus je třeba vytvořit bezpečnostní vazby mezi zeměmi střední Evropy. Pevné vazby společného hájení zájmů a suverenity ve střední Evropě to je životní zájem České republiky. Naše politika se musí odpoutat od plné závislosti na Berlínu, Bruselu a USA. Budou nás využívat, ale nebudou nás bránit.

Turecko dlouhodobě okupuje část Kypru, část členské země EU, a nic se neděje. Pokračování současné naší politiky ohrozí osudově naši zemi. Společně mohou státy V4 plus čelit hrozbám z východu i západu. Je zřejmé, že svět je v pohybu a naše země musí začít jednat. NATO s Tureckem je paskvil, navrhněme jeho vyloučení. Je nutné přehodnotit řadu věcí v obraně České republiky a její zahraniční politiky a začít můžeme odvoláním odvoláním uznání Kosova.

Přestaňme dělat blbce v cizích zájmech,vděku se nedočkáme.

2019-10-10T10:11:39+02:00

Aktuality

V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu

Pátek 18.09.2020|

Tomio Okamura: V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu. Brusel chce zničit suverenitu států, jejich ekonomiku i svobodu lidí a prosadit ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0