Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: To je naprosto nepřípustné. Turecko deportuje zajaté bojovníky Islámského státu zpět do Evropy!

Aktualita

Radim Fiala: To je naprosto nepřípustné. Turecko deportuje zajaté bojovníky Islámského státu zpět do Evropy!

Turecko v pondělí deportovalo prvního zajatého bojovníka Islámského státu s americkým občanstvím. V příštích dnech pak Ankara plánuje vyhostit dalších 21 lidí. Celkem se na deportaci připravuje 2,5 tisíce džihádistů, většina má zamířit do EU! Vlády zemí EU často nechávají džihádisty na svobodě! Požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Ministr vnitra Süleyman Soylu v pátek prohlásil, že Turecko není hotelem pro bojovníky IS a že země začne islamisty, kteří mají občanství některého ze států EU, navracet do zemí jejich původu v pondělí. Sedm německých islamistů by zemi mělo opustit ve čtvrtek. U 11 Francouzů, dvou Němců a jednoho Ira úřady údajně již začaly podnikat potřebné kroky k deportaci.

Navíc je známo, že některé evropské vlády samy přijímají zpět do evropských zemí bojovníky Islámského státu, kteří se zde v Evropě volně pohybují, a sluníčkářské vlády a úřady nemají mnohdy ani informace, kde se tito islámští vrazi a džihádisté potulují!

Džihádističtí vrazi místo toho, aby byli popraveni nebo hnili v kriminále, v pohodě využívají výhod evropského sociálního systému…

Švédská televize dělala anketu s úředníky v pěti švédských městech – Göteborgu, Stockholmu, Örebro, Malmö a Boråsu – které jsou domovem většiny ze 150 navrátilců z Islámského státu a zjistila, že tito úředníci vědí o místě pobytu maximálně 16 dospělých a 10 dětí…!!!

Mnoho džihádistů ze Švédska si s sebou do Islámského státu vzalo své rodiny, včetně malých dětí. Nedávno vysílala švédská média domácí video, které natočila o svém džihádistickém životě švédsky mluvící rodina, která vycestovala ze země a připojila se k ISIS. V jedné scéně matka cvičí střelbu, zatímco otec ochotně vysvětluje dětem: „Teď se podíváme na maminku, jak dělá džihád.“ V domácím videu je také scéna, jak manželka střílí z pušky, a radostně přitom vykřikuje: „To bylo super!“ a „Alláhu Akbar“.

Podle výroční zprávy Europolu se 45 procent britských džihádistů, kteří cestovali do Iráku a Sýrie během vzniku Islámského státu v Iráku a Sýrii (ISIS), nyní bezpečně vrátilo zpět do Spojeného království. Bill Gartner v článku The Telegraph uvedl, že pouze 40 ze 400 vrácených džihádistů bylo stíháno za teroristické aktivity na Blízkém východě. Britská vláda se bohužel nesnaží stíhat velké množství vraždících džihádistických bojovníků , ale chce je prý „reintegrovat“ do britské společnosti. Vymlouvají se, že kdyby prý britská vláda stíhala všechny vracející se džihádisty, riskovala by „ztrátu generace“.

Podle odhadů ICSR se do západní Evropy vrátilo kolem 1 765 bojovníků IS a do východní Evropy 784.

Do Rakouska se například z 250 bojovníků IS vrátilo 93. Do Belgie se z 500 bojovníků IS vrátilo 123. Do Británie se z 850 bojovníků IS vrátilo 425. Do Dánska se ze 145 bojovníků IS vrátilo 72. Do Francie se z 1 900 bojovníků IS vrátilo 400. Do Itálie se ze 129 bojovníků IS vrátilo 11. Do Nizozemska se z 300 bojovníků IS vrátilo 60. Do Španělska se z 210 bojovníků IS vrátilo 30.

To je vážně neuvěřitelné. Západoevropské sluníčkářské vlády chrání islámské teroristické vrahy a ty, kteří se chtějí bránit proti islamizaci, terorismu a imigrantské kriminalitě, obviňuje z rasismu a trestně je stíhá!

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše domovy, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

https://www.novinky.cz/…/turecko-zacalo-s-deportacemi-bojov…

2019-11-11T15:01:35+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0