Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaJe čas na změnu směrem k Evropě svobodných národů

Aktualita

Je čas na změnu směrem k Evropě svobodných národů

21.5.2024 11:56

Radek Rozvoral: Je čas na změnu směrem k Evropě svobodných národů!

Zveme všechny vlastence na největší veřejné mezinárodní setkání evropských vlasteneckých stran sdružených ve frakci Identita a demokracie (ID) v Evropském parlamentu, které proběhne 23. května od 17 hodin v Praze na Václavském náměstí.

Hnutí SPD vnímá toto setkání evropských vlasteneckých stran jako velký svátek všech vlastenců, kteří jsou nespokojeni s politikou, kterou prosazují současní vrcholní představitelé EU. Jsme přesvědčeni, že je čas na změnu, která je vedena směrem k Evropě svobodných národů. Na pódiu vystoupí předsedové vlasteneckých parlamentních stran z celé Evropy.

Identita a demokracie (ID) je politická skupina v Evropském parlamentu, která vznikla 13. června roku 2019 a navazuje na činnost frakce Evropa národů a svobody, fungující v předcházejícím volebním období Evropského parlamentu. Identita a demokracie (ID) má poslance z deseti evropských zemí, přičemž většina pochází z italské strany Lega, Národního shromáždění ve Francii a německé AfD, a co do počtu členů je šestou největší frakcí v EU.

Frakce ID se v souladu se svým programem zaměřuje na vytváření pracovních míst a růst zaměstnanosti, zvyšování bezpečnosti, řešení nelegální imigrace a snižování byrokracie EU. V rámci priorit chce ID řešit demokratický deficit EU. Vnitrostátní parlamenty by měly mít při rozhodování EU větší slovo a měly by být respektovány výsledky demokraticky konaných referend. Pro frakci ID by národní identity měly být přijímány, respektovány a uchovávány. Každý evropský národ by měl mít právo určit své vlastní politiky podle svých vlastních potřeb. EU by měla přestat zasahovat do vnitřních záležitostí svých členských států. Frakce ID je též proti jakémukoli pokusu o zavedení rozpočtu eurozóny a přímých daní EU. V rámci zajištění větší bezpečnosti unijních občanů požaduje lepší ochranu vnějších hranic EU a účinnou návratovou politiku nelegálních imigrantů do jejich země původu. Frakce ID též prosazuje, že každý národ má právo chránit, kontrolovat a sledovat své vlastní hranice.

Za hnutí SPD zastáváme názor, že je nutné za pomoci spřátelených vlasteneckých stran zastoupených v Evropském parlamentu posilovat národní suverenitu jednotlivých unijních států, zastavit opatření vycházející z šíleného Green Dealu a účinně zamezit stále pokračujícímu příchodu nelegálních imigrantů do EU. Říkáme jasné NE euru a podpoře zbrojení na Ukrajině. Souhlasíte-li s námi, přijďte tento čtvrtek na společné setkání do Prahy, které se uskuteční na Václavském náměstí, kde již hodinu před začátkem, tedy od 16 hodiny, vystoupí hudební skupina Ortel. Těšíme se na setkání s Vámi.

2024-05-21T11:29:49+02:00

Aktuality

Hnutí SPD plně podporuje oprávněné požadavky českých zemědělců

Pátek 14.06.2024|

14.6.2024 11:56Radek Rozvoral: Hnutí SPD plně podporuje oprávněné požadavky českých zemědělců!Zemědělci v rámci celé Evropské unie pořádali od začátku letošního roku celou řadu demonstrací, z důvodu zajištění lepších podmínek pro jejich podnikání. ...

Bezpečnost a prosperita ČR řešena odborným seminářem za účasti exprezidenta Zemana

Neděle 19.05.2024|

19.5.2024 18:49 Bezpečnost a prosperita ČR řešena odborným seminářem za účasti exprezidenta Zemana. Překvapivé výroky Zemana na semináři o bezpečnosti – Stačilo dodržet Minské dohody či nezpronevěřovat se otcům zakladatelům ...

Odmítáme korespondenční volbu, jelikož porušuje Ústavu České republiky

Úterý 14.05.2024|

14.5.2024 12:55Radek Rozvoral: Odmítáme korespondenční volbu, jelikož porušuje Ústavu České republiky!Minulý čtvrtek hodinu před polednem začala v Poslanecké sněmovně mimořádná schůze, která byla svolána z podnětu koaličních poslanců, a to s jediným cílem, ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0