Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaNekompromisně odmítáme přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

Aktualita

Nekompromisně odmítáme přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

6.8.2021 10:38

Radek Rozvoral: Nekompromisně odmítáme přijímání nelegálních imigrantů na území ČR!

Vlna příchozích imigrantů, kteří se různými cestami za pomoci převaděčských gangů chtějí dostat do Evropy, nepolevuje a jejich počty jsou například v porovnání s loňským rokem vyšší.

Nic na tomto faktu nemění ani různá zpřísněná opatření ze strany evropských států, zaměřená na potlačení nelegální imigrace. Hnutí SPD odmítá imigrační politiku a cíle EU, což deklaruje ve svém programu. Zcela jasně a nekompromisně odmítáme přijímání nelegálních imigrantů na území České republiky, čímž jasně dáváme najevo, že říkáme NE islamizaci. Nechceme dopustit v naší zemi takový stav, jaký je v důsledku pokračující nelegální imigrace v mnoha evropských zemích.

Do Británie se přes kanál La Manche už letos pokusilo dostat nelegálně více imigrantů než za celý loňský rok. Vyplývá to z údajů agentury PA. Britská ministryně vnitra Priti Patelová uvedla, že britský parlament už začal projednávat rozsáhlé reformy azylového systému, které mají nelegální imigraci ztížit. Dle Patelové jsou imigranti odkázáni jako jinde na světě na pašeráky, kterým navíc do karet hraje příznivé počasí, a navíc letos změnili svou taktiku. Dříve se mnohem více zaměřovali na Calais, nyní ale dochází k rozptýlení skupin imigrantů po celém francouzském pobřeží, kam se imigranti dostávají ze sousedních států. Francie se pro ně stává rychlou tranzitní zemí, ze které je to k anglickým břehům nejblíže. Více jak 60 procent jich přichází do Francie z Belgie.

Stále pokračuje i vlna imigrantů z Maroka do Španělska, která nově zesílila v polovině května tohoto roku, kdy do Ceuty (druhé španělské enklávy na severu Afriky), dorazilo více než 10 tisíc imigrantů, nejčastěji mladých nebo nezletilých Maročanů. Tehdejší přistěhovaleckou vlnu umožnilo omezení kontrol marockých pohraničníků. O silném náporu imigrantů hovoří i italské úřady, podle nichž letos do země doplulo už skoro 25 tisíc lidí, loni to ve stejném období bylo něco přes 10 tisíc. Jen na italský ostrov Lampedusa dorazily od začátku července dle agentury APA skoro tři tisíce osob a středisko pro imigranty na ostrově s kapacitou pro 250 osob je prakticky neustále několikanásobně přeplněné.

Hnutí SPD dlouhodobě říká stop imigrantům, což deklaruje i v programu pro volby do Poslanecké sněmovny 2021. Program s názvem: „Naše vlast, naše rodiny, náš bezpečný domov“ je všem dostupný na webových stránkách hnutí SPD – www.spd.cz.


2021-08-09T09:17:29+02:00

Aktuality

Všem občanům přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku

Čtvrtek 28.03.2024|

28.3.2024 14:53 Radek Rozvoral: Všem občanům přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku!  Velikonoce patří mezi nejvýznamnější svátky křesťanského světa, kdy pro křesťany jsou spojovány se vzkříšením Ježíše ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0