Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaNeuvěřitelná arogance EU

Aktualita

Neuvěřitelná arogance EU

18.7.2021 8:41
Tomio Okamura: Neuvěřitelná arogance EU.
Chová se jako okupační říše! Evropská unie vede tažení proti Maďarsku, protože to chrání tradiční hodnoty a suverenitu. Postavme se společně proti diktatuře Bruselu! Pokud Maďarsko nezruší sporné pasáže nového zákona, který zakazuje propagaci LGBT a gender ideologie mezi dětmi, zahájí s ním Evropská komise řízení kvůli porušování práva Evropské unie, uvedla v diskusi s poslanci Evropského parlamentu předsedkyně Komise Ursula von der Leyenová, která normu označila za ostudnou. Každý stát má podle nás právo přijímat si zákony, které chce. EU nepomáhá, ale škodí! Čím dříve z ní odejdeme, tím lépe. Nepoklekneme před Bruselem!
Maďarsku ale už s Bruselem dochází trpělivost. Ministerstvo spravedlnosti ve svém prohlášení uvedlo, že v posledních několika týdnech „hrubé, antidemokratické poznámky předsedů vlád několika členských států Evropské unie a několika úředníků EU ohledně nového maďarského zákona o ochraně dětí překročily červenou čára.” Maďarsko se bude před takovými útoky bránit pomocí všech dostupných evropských právních prostředků. Je podle něj nepřijatelné, aby někteří byrokrati využívali právo EU pro každodenní ideologické potyčky.
„Maďarský anti-LGBT zákon porušuje evropskou legislativu. Nechrání nezletilé, ale právě naopak. Ztěžuje teenagerům zápolícím se svým coming-outem přístup k informacím. Viktor Orbán ještě více zkomplikoval tuto část jejich života. Je to ostudné,“ prohlásil dle serveru Euractiv místopředseda Evropského parlamentu Marcel Kolaja (Piráti). Opět vidíme, co jsou Piráti zač…
Evropská komisařka Věra Jourová poslancům potvrdila, že několik ustanovení zákona jde proti základním hodnotám EU, lidské důstojnosti a rovnosti, neboť jasně diskriminuje osoby podle jejich sexuální orientace. „U těchto hodnot nemůžeme dělat žádné kompromisy,“ prohlásila česká eurokomisařka, do jejíž agendy spadá právě ochrana evropských hodnot a posilování transparentnosti. Tak toho člověka prosadil do EU premiér Andrej Babiš…
Instituce EU v současnosti vedou s Maďarskem řízení kvůli porušování evropských hodnot. „Orbán již dříve překročil červenou linii, ale tohle je nový pokles ke dnu… Musí být využity všechny právní prostředky, abychom Orbánovi ukázali, že zašel příliš daleko. Jsme unií hodnot, ať se to Orbánovi líbí, či ne,“ uvedl podle ČTK předseda liberální frakce europoslanců Dacian Ciološ.
Evropská unie se zjevně inspirovala Brežněvovou doktrínou omezené suverenity a připravuje nástroje, kterým chce přimět k poslušnosti neposlušné národní státy, které například odmítají imigraci, gender a multikulturalismus. Novým klackem se stává pojem „právní stát“, kdy členský stát EU, který nerespektuje hodnoty EU a „právního státu“, bude potrestán ztrátou svých práv a eurodotací. Tyto „evropské hodnoty“ vnucované Bruselem jsou ale sluníčkářské. Evropská unie nám chce tímto způsobem vnucovat sluníčkářský neomarxismus jako státní ideologii. To hnutí SPD naprosto odmítá.
Evropská komise před časem vydala prohlášení: „Když se v některém členském státě vnitrostátní mechanismy ochrany právního státu nejeví být schopné čelit hrozbám pro právní stát, je společnou odpovědností institucí EU a členských států přijmout opatření k řešení této situace.“ Není vám to nějaké povědomé?
Připomeňme slova Leonida Iljiče Brežněva, která bývají uváděna v souvislosti s tzv. Brežněvovou doktrínou omezené suverenity: „A když se vnitřní a vnější síly nepřátelské socialismu snaží zvrátit vývoj některé socialistické země směrem k obnově kapitalistického řádu, když hrozí nebezpečí věci socialismu v této zemi, hrozba pro bezpečnost socialistického společenství jako celku – to už se stává nejen problémem lidu té země, ale i společným problémem, který se týká všech socialistických zemí.” (Брежнев Л. И.: Ленинским курсом, т. II. М., 1970, с. 329)
Připomeňme si, jak si Evropská unie definuje takzvaný právní stát. Například Maďarsko bylo Evropským parlamentem pranýřováno za to, že zde „přetrvávají patriarchální stereotypní postoje k postavení žen ve společnosti“, že v nových školních učebnicích se prý „stále objevují genderové stereotypy, podle kterých jsou ženy primárně matkami a manželkami“, že „na rovnost žen a mužů v souvislosti s volbami se nevztahují žádné právní požadavky“ (rozuměj kvóty), že Maďarsko dosud neratifikovalo Istanbulskou úmluvu nebo že „ústavní zákaz diskriminace mezi důvody diskriminace výslovně nezahrnuje sexuální orientaci ani genderovou identitu a že by jeho úzká definice rodiny mohla vést k diskriminaci, neboť nezahrnuje jisté druhy rodinného uspořádání, včetně párů stejného pohlaví“.
Čili Evropská unie nám chce tímto způsobem vnucovat sluníčkářský neomarxismus jako státní ideologii. To hnutí SPD naprosto odmítá. Odmítáme omezenou suverenitu, kterou prosazuje Brusel společně s eurokomisařkou Věrou Jourovou.
Hnutí SPD diktát Bruselu odmítá a ukazuje se, že je EU nereformovatelná. Podpořte nás a dostaneme se unijního žaláře národů zpět na svobodu.
2021-07-19T08:29:59+02:00

Aktuality

Romští předáci z Libereckého kraje ve videu vyzývají všechny Romy k tomu, aby vzali nože a pobodali Okamuru a k odstranění mojí osoby

Pátek 17.09.2021|

17.9.2021 19:07 Video - Tomio Okamura: Romští předáci z Libereckého kraje ve videu vyzývají všechny Romy k tomu, aby vzali nože a pobodali Okamuru a k odstranění mojí osoby. ...

Další informace ukazují, že přijmutí „tlumočníků“ z Afghánistánu Andrejem Babišem je bezpečnostním rizikem pro české občany

Úterý 14.09.2021|

14.9.2021 9:52 Tomio Okamura: Další informace ukazují, že přijmutí „tlumočníků“ z Afghánistánu Andrejem Babišem je bezpečnostním rizikem pro české občany. Mezi „uprchlíky“ by mohli být i atentátníci. „Zažil jsem ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zaslat finanční podporu
0
0
0