Politické usnesení SPD

16/8 2016

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál!

1.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje návrh eurokomisaře Oettingera na zavedení stejné azylové procedury v rámci Evropské unie za naprosto nepřijatelný. Jeho výsledkem by bylo financování azylantů z českého rozpočtu na úrovni, která výrazně přesahuje životní úroveň českých důchodců. Cílem tohoto návrhu je zvýšit přitažlivost zemí, jakou je Česká republika, pro migranty. Musíme jasně říct, že o migranty nemáme zájem! Nechceme zde ekonomické migranty a náboženské fanatiky, které budeme živit na úkor českých seniorů a rodin s dětmi. Žádáme referendum o vystoupení z Evropské unie!

2.) Předsednictvo hnutí SPD – Tomio Okamura označuje návštěvu kancléřky Merkelové plánovanou na konec srpna za drzou politickou provokaci. Dlouhé utajování termínu a průběhu návštěvy připomíná doby totalitních papalášů a je důkazem strachu evropských politických elit z názorů občanů. Paní kancléřku Merkelovou zde potřebuje pouze současná česká Sobotkova a Babišova vláda, aby si poslechla instrukce, co má dělat. Čeští občané ji zde nepotřebují. Hnutí SPD plně podporuje oprávněné požadavky opoziční německé vlastenecké strany Alternative für Deutschland (AfD) na demisi kancléřky Merkelové. AfD je partnerskou stranou našeho hnutí SPD ve společné evropské frakci ENF (Evropa národů a svobody), kterou vede Marine Le Pen z francouzské Národní fronty.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura odmítá plány české vlády na nákup nových obrněných vozidel pro českou armádu. Tento nákup se má týkat i německých tanků typu Leopard. Jde o zbytečné mrhání státními prostředky a pokračování zcela chybné koncepce Armády ČR. Vláda buduje malou a drahou armádu, která má sloužit především cizím zájmům a nikoliv obraně České republiky. Současná česká armáda není schopna kapacitně zabezpečit obranu České republiky. Hnutí SPD navrhuje zavedení povinné osmitýdenní vojenské služby pro mladou generaci. A výše uvedený problém s armádní technikou je možné řešit efektivní modernizaci stávající techniky s využitím práce českých firem. 4.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje sexuální orientaci za soukromé právo a soukromou věc každého člověka. Politizace a propagace homosexuální orientace ostentativně prezentovaná v rámci festivalu Prague Pride je zbytečná. Je to součást multikulturní ideologie Evropské unie. Ve svém důsledku bude mít zcela opačný efekt a povede k růstu nesnášenlivosti ve společnosti. Politická podpora v České republice by měla patřit v prvé řadě rodinám s dětmi, které jsou základem budoucnosti státu, jelikož bez dostatečné porodnosti nebude mít kdo průběžně financovat státní rozpočet a důchody.