Politické usnesení SPD

30/8 2016

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD! V Praze dne 30. 08. 2016

1.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje vpád turecké armády na území Sýrie za porušení mezinárodního práva. K podobné akci je zapotřebí buď souhlas Rady bezpečnosti OSN nebo souhlas syrské vlády. Ani jedna z těchto podmínek nebyla dodržena. Naše hnutí takový postup odsuzuje jako jasný projev agrese.

2.) Rozhodnutí francouzského soudu zrušit zákaz nošení tak zvaných burkin jasně dokazuje, že islamizace je plánem evropských politických elit. Zdůvodnění, že by místní orgány rozhodnutím zakázat nošení burkin vyvolaly napětí ve společnosti, je směšné. Napětí ve společnosti vyvolávají fanatické projevy islámu, které jsou naprosto neslučitelné s evropskou kulturou a evropským pojetím svobody a demokracie. Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura využije všechny ústavní prostředky k zabránění islamizaci České republiky.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura vyjadřuje hlubokou soustrast všem obětem zemětřesení v Itálii.

4.) Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) konstatoval, že ministerstva nakupovala v letech 2013 a 2014 nehospodárně materiál i služby. Například za úklid platilo ministerstvo práce za stejné metry čtvereční šestkrát více než jinde. Podobné výsledky kontrol potvrzují nezbytnost zavedení osobní, hmotné a trestní odpovědnosti politiků. Tato zásadní systémová změna je jedním z hlavních bodů programu hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura. Tento zákon již naše hnutí SPD jménem svého předsedy Tomia Okamury ve Sněmovně navrhlo, ale Sobotkova a Babišova vláda ho zamítla. Nyní je jasné proč. Musí skončit beztrestnost politiků.

5.) Informace o růstu britské ekonomiky, která pozitivně reaguje na rozhodnutí občanů o vystoupení z Evropské unie, jasně ukazuje prolhanost mainstreamových médií, které straší občany důsledky vystoupení z Evropské unie. Česká republika musí následovat Velkou Británii a opustit svoje postavení kolonie v rámci Evropské unie.

6.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje za velmi nebezpečné politické záměry kancléřky Merkelové na tak zvané semknutí zemí Evropské unie, kdy paní kancléřka před bratislavským summitem o Brexitu objíždí své pomyslné evropské provincie a pokouší se o „společné evropské řešení“. Tyto plány hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura jasně odmítá. Je totiž zcela zřejmé, že Evropská unie je ve stávající formě nereformovatelná a nemá žádné funkční řešení situace, které by bylo pozitivní pro Českou republiku. Požadujeme referendum o vystoupení z Evropské unie!

7.) 1. 9. 2016 vstupuje v platnost koncepce inkluzivního vzdělávání prosazená současným vedením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje tento krok za nepřipravený a další inkluzi ve školství odmítá. Tento krok, který prosadila Sobotkova a Babišova vláda, poškodí kvalitu vzdělávání v České republice jak pro zdravotně postižené žáky, tak i pro talentované děti.