Politické usnesení SPD

04/10 2016

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie vyzývá všechny občany k účasti ve volbách do krajských zastupitelstev. Podpořte kandidátky našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura. Ve Zlínském a Pardubickém kraji kandiduje naše hnutí samostatně, v ostatních krajích kandidujeme v koalici se Stranou Prav Občanů. Přijďte a podpořte naše hnutí v odporu proti nelegální imigraci, proti diktátu EU a v politickém boji za prosazení přímé demokracie. Peníze NAŠIM lidem, NE migrantům.

2.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura vítá jasný výsledek maďarského referenda. Referenda se zúčastnila téměř polovina oprávněných voličů a z nich 98% hlasovalo proti přijímání nelegálních imigrantů na základě rozhodování Evropské unie. Pokřik mainstreamových médií a politiků o formální neplatnosti referenda na základě nižší než 50% volební účasti je zcela falešný. Ve volbách do Europarlamentu jim přitom stačí 20% volební účast k tvrzení, že mandáty poslanců Europarlamentu jsou demokratické a legitimní.

3.) Britská premiérka Theresa Mayová prohlásila, že Velká Británie v březnu 2017 zahájí odchod z Evropské unie a dojde tak k obnovení nezávislosti a suverenity země. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura považuje toto prohlášení za zcela vystihující situaci evropských zemí i České republiky. ČR musí stejně jako Velká Británie obnovit svojí suverenitu a nezávislost. Nyní stojíme před jednoduchou volbou: chceme nezávislou a suverénní Českou republiku nebo chceme být administrativní jednotkou Evropské unie. Hnutí SPD prosazuje referendum o vystoupení ČR z EU.

4.) Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura děkuje paní Marine Le Pen za dopis s podporou, který poslala naším členům a příznivcům před krajskými volbami. Předsednictvo hnutí vyzývá všechny členy a příznivce, aby udělali maximum pro šíření tohoto dopisu na sociálních sítích.

5.) Hnutí SPD – Tomio Okamura vítá, že se prezident republiky Miloš Zeman připojil ke stanovisku SPD na nulovou toleranci nelegálních imigrantů a jejich nekompromisní vyhosťování mimo schengenskou hranici tak, jak ukládá mezinárodni právo. Hnutí SPD vítá iniciativu na přesídlení ekonomických migrantů z Evropy do Afriky anebo na řecké ostrovy, čímž by Řecko mohlo splácet své dluhy věřitelům.