Politické usnesení SPD

07/2 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie programově požaduje povinnost zpětného prokázání původu majetku. Současná hádka o legálnosti nabytí majetku mezi vicepremiérem Babišem a premiérem Sobotkou je jen důsledkem toho, že zde neexistuje právní stav, který by znemožňoval tunelování a korupci.

2.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie konstatuje, že současné spory ve vládní koalici v podstatě způsobily nefunkčnost vlády. Reakce občanů na tuto situaci musí být jediná: nepodporovat ve volbách v říjnu 2017 mainstreamové strany. Hnutí Svoboda a přímá demokracie je připraveno převzít odpovědnost za politické vedení České republiky.

3.) Hnutí SPD – Tomio Okamura vítá rozhodnutí britského parlamentu respektovat výsledek referenda a podpořit výstup Velké Británie z Evropské unie.

4.) Předsednictvo SPD považuje summit EU na Maltě za setkání, které pouze předstírá řešení problémů. Imigrace je součásti politiky Evropské unie a jediná cesta České republiky v zájmu ochrany našich národních a státních zájmů je vystoupit z této podoby evropské integrace.

5.) Hnutí SPD – Tomio Okamura odmítá dezinformace, které se šíří na sociálních sítích, o politických dohodách mezi SPD a jinými politickými subjekty. Hnutí SPD půjde do sněmovních voleb v říjnu 2017 samostatně a případná povolební koalice závisí pouze na možnosti realizovat volební program našeho hnutí. SPD s nikým dopředu nejedná, prosazuje pevně svůj program a nedá se koupit žádnou formou politické korupce.