Politické usnesení SPD

04/4 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí SPD odsuzuje teroristický útok v Petrohradu. Vyjadřujeme hlubokou soustrast rodinám obětí. Teroristický útok mířil na Rusko, neboť tato země se významně angažuje v boji proti Islámskému státu. Hnutí SPD povařuje islámský terorismus za největší hrozbu pro bezpečí České republiky. Naše hnutí programově předkládá legislativní návrhy zakazující islamizaci. Jednoznačně odmítáme přijímat nelegální imigranty.

2.) Hnutí SPD prosazuje důsledné prošetření privatizační kauzy OKD. Budeme trvat na vyvození trestů a hmotné odpovědnosti osob odpovědných za tuto kauzu. Finanční škody musí být hrazeny z neoprávněných zisků, ke kterým došlo v důsledku této privatizace. Současná vláda České republiky takového postupu není schopna. Přijďte k volbám a podpořte prosazení práva a spravedlnosti ve věci kauzy privatizace OKD.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie programově podpoří zvýšení vlivu státu ve strategických oblastech, tedy energetiky, telekomunikací, nerostného bohatství a hospodaření s vodou. Toto zvýšení vlivu státu může být realizováno navýšením pravomocí regulačních úřadů, zvýšením majetkových podílů státu a deprivatizací. Hnutí SPD považuje za prioritní v těchto oblastech zajistit ochranu strategických zájmů České republiky a jejích občanů.

4.) Hnutí SPD – Tomio Okamura upozorňuje občany na nedodržení předvolebních slibů politických stran současné vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL. Slibovali mimo jiné revizi tzv. církevních restitucí a zákon o celostátním referendu. Slibovali také boj s korupcí, důchodovou reformu, zeštíhlení státní správy a boj proti lichvě. Byly to pouhé sliby. Tato vláda stejně jako vlády předchozí vykonává pouze administrativní dohled zájmů EU na území, kde se pracuje za třetinové mzdy oproti sousednímu Německu. Chcete-li to změnit, přijďte k volbám podpořit SPD.

5.) Předsednictvo hnutí SPD konstatuje, že v průběhu března a dubna proběhly a proběhnou regionální konference SPD, na kterých jsou voleni kandidáti pro volby do Poslanecké sněmovny, které budou na podzim letošního roku. Hnutí SPD jde do voleb jako samostatná politická sila a bude usilovat o získání maximálního politického vlivu pro prosazení svého politického programu. Kandidáti schválení předsednictvem hnutí budou představení koncem dubna, kdy SPD oficiálně zahájí volební kampaň.