Politické usnesení SPD

29/4 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí SPD gratuluje Marine Le Pen k postupu do 2. kola francouzských prezidentských voleb. Ve 2. kole prezidentských voleb se utká s představitelem globálních a multikulturních elit Emmanuelem Macronem. Postup Marine Le Pen do 2. kola se uskutečnil navzdory masivní kampani mainstreamových médií a Marine Le Pen i Front National dosáhly historicky nejlepšího volebního výsledku. Potvrzuje se růst podpory vlasteneckým stranám v celé Evropě.

2.) Předsednictvo hnutí SPD upozorňuje na situaci, kdy pařížská velká mešita a národní muslimská federace vyzvaly francouzské muslimy, aby v květnu dali hlas v prezidentské volbě Emmanuelu Macronovi. Není pochyb o tom, kdo je kdo v 2. kole prezidentských voleb a je naprosto jasné, že islám není jen soukromá náboženská hodnota, ale je to náboženská ideologie, která aktivně zasahuje do politiky.

3.) Plán ministra vnitra Chovance na ochranu České republiky před terorismem považuje SPD za drahý a nefunkční. Jediná ochrana našich občanů před terorismem spočívá v zastavení nelegální imigrace a islamizace v ČR. Pokud provedeme tato zásadní opatření, nebudeme muset posílat ozbrojené patroly hlídat ulice a zřizovat na ulicích zátarasy v době křesťanských svátků. Přijďte k volbám na podzim a podpořte program našeho hnutí, který znamená bezpečí pro občany České republiky.

4.) Zahájení volební kampaně ODS je přehlídkou marketingových slibů politické strany, která notoricky zrazuje svůj program a která se místo plnění volebních slibů věnovala zájmům politicko-ekonomických kmotrů. Hnutí SPD - Tomio Okamura připomíná, že dnešní podřízení České republiky Evropské unii je výsledkem právě vlády ODS, která podpořila Lisabonskou smlouvu. Tato smlouva byla schválená, aniž proběhlo referendum o tomto zásadním omezení suverenity ČR.

5.) Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) odhalil účetní nepřesnosti na Ministerstvu financí ve výši cca 100 miliard korun. Ve zprávě NKÚ se píše, že tyto nedostatky a nepřesnosti mohou ovlivnit celkové finanční výkazy České republiky. Hnutí SPD připomíná, že účetní výsledek ČR za rok 2016 oznámil ministr financí Andrej Babiš 3. ledna 2017. Již 3. ledna informoval o výrazném přebytku rozpočtu České republiky. Každý, kdo vede účetnictví, ví, že 3. ledna ještě není možné nic takového seriózně prohlásit. Zpráva NKÚ potvrzuje, že účetnictví České republiky nemusí být korektní a správné. Poslanci SPD ve Sněmovně navrhnou mimořádnou schůzi Sněmovny k tomuto problému.