Politické usnesení SPD

04/7 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí SPD považuje za nepřijatelné organizování dalšího přesunu vojenské techniky USA a zemí NATO po silničních komunikacích České republiky. Organizaci posledního přesunu, který zablokoval dálnici D1 o prvním prázdninovém víkendu, kdy lidé vyjížděli na dovolenou, považujeme za práci naprostého „zeleného mozku“ a politický souhlas s tím může vyslovit pouze politický debil. Podobné přesuny techniky se v civilizovaných zemích řeší s ohledem na bezpečnost dopravy po železnici a v nočních hodinách.

2.) Předsednictvo hnutí SPD považuje výroky nového ministra školství na adresu učitelů za nehorázné. Ministr školství Stanislav Štech hrubě urazil učitele, kteří mají oprávněné výhrady k zavádění tzv. kariérního řádu. Tento kariérní řád je ve skutečnosti realizací obřího projektu z evropských dotací. Učitelům nepřinese téměř nic, zvýší administrativu ve školách a v rámci tzv. dalšího vzdělávání umožní financování řady neziskových organizací.

3.) Hnutí SPD upozorňuje na výzvu italského ministra, který označil situaci v Itálii za kritickou, neboť tam denně v průměru přistává 3 500 nelegálních imigrantů a vyzval k jejich přijímaní v dalších přístavech členských států EU. Hnutí SPD prosazuje jednoduché řešení, které spočívá v odvážení imigrantů zpět na pobřeží Severní Afriky. Je nutné zastavit činnost všech složek, které místo aby bránily Evropu před nelegální imigraci, tak imigraci naopak podporují, imigranty tak zvaně zachraňují a dopravují do Evropy. Hnutí SPD od počátku prosazuje nulovou toleranci nezákonné migrace a zákaz islámu v ČR.

4.) Vzhledem k situaci s nelegálními imigranty v Itálii hnutí SPD předpokládá další zvýšení pohybu nelegálních imigrantů po území Evropy a upozorňuje vládu České republiky na zvýšené biologické nebezpečí přenosu závažných nemocí, které nelegální imigranti s sebou přináší. Hnutí SPD vyzývá vládu České republiky, aby přijala opatření ke zvýšení biologické bezpečnosti a ochrany obyvatel ČR.

5.) Poslanci hnutí SPD nepodpoří vyslání 300 českých vojáků do tak zvaných předsunutých sil NATO v Pobaltí. SPD bude podporovat pomoc České republiky pobaltským zemím při budování jejich vlastních ozbrojených sil, ale nebude zde podporovat rozmístění expedičního sboru, jehož velení nepodléhá ani vládám pobaltských zemí, ani České republiky. V Pobaltí vzniká nebezpečná situace, která může eskalovat ve vojenskou konfrontací s Ruskou federací.