Politické usnesení SPD

19/7 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Předsednictvo SPD ve čtvrtek 20. 07. 2017 v rámci akce „Proti proudu“ v Praze na Rašínově nábřeží oznámí zahájení volební kampaně a představí lídry SPD v jednotlivých krajích.

2.) SPD považuje útok proti turistům v egyptské Hurghadě za pokračování série projevů fanatického islámského terorismu. V případě těchto fanatiků existuje jediná obrana – zamezit jejich přístup do České republiky, nedovolit propagaci islámu v České republice a jednoznačně odmítnout koncept tak zvané multikulturní Evropy prosazovaný Evropskou unií.

3.) Předsednictvo hnutí SPD konstatuje narůstající počet mediálních útoků na hnutí, které mají charakter otevřené dezinformace a manipulace. V internetových mediích a na sociálních sítích se šíří zcela smyšlené informace o politických aktivitách a postojích představitelů SPD. Nejde o nic překvapivého. Političtí protivníci SPD a novináři nemají jiné argumenty, než lži, pomluvy a cenzuru. Vyzýváme své příznivce, aby projevili politickou zralost, nenechali se obelhat a informovali své okolí o skutečných programových cílech SPD.

4.) Hnutí SPD považuje za nutné reálně hodnotit současný stav na pracovním trhu. Nízká míra nezaměstnanosti je způsobená kromě jiného nárůstem počtu pracovních míst ve veřejné a státní správě a rozpočtových organizacích. Zde vzniká umělá přezaměstnanost, která odvádí pracovní síly z produktivní části ekonomiky. V řadě regionů je lidem nabízená práce za nízké mzdy, které nemohou zajistit existenční potřeby jejich rodin. Naprosto odmítáme požadavky na příchod levné pracovní síly do České republiky formou imigrace.