Politické usnesení SPD

19/9 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál!

1.Předsednictvo SPD odsuzuje další zbabělé útoky islámských teroristů v Londýně, Německu a Paříži z minulého týdne. Je jasné, že bez imigrační krize,rozpoutané šílenou politikou EU, by Evropa byla daleko bezpečnější. V této souvislosti předsednictvo SPD vyzývá veřejnoprávní masmedia, aby o podobných incidentech informovala včas, úplně a pravdivě. Další politická korektnost je naprosto nepřijatelná a výrazně snižuje kredibilitu veřejných médií! Současně to ukazuje na neochotu současného politického vedení ČR skutečně vážně této hrozbě čelit.

2 Předsednictvo SPD odsuzuje projev předsedy Evropské komise Junckera jako naprosto nepřijatelný, zejména v části, kde vyzývá k ještě větší integraci a k ještě většímu předání moci národních vlád do rukou nevolené a neodvolatelné Evropské komise. Evropská komise v roli vládce Evropy naprosto selhala v těch nejzákladnějších povinnostech, to je především zabezpečit ochranu vnějších hranic Schengenu a bezpečnosti obyvatel Evropy. Toto katastrofální selhání nelze vyvážit ani příslibem, že Češi dostanou kvalitnější čokoládu. SPD požaduje referendum o vystoupení z EU.

3.Předsednictvo SPD poukazuje na fakt, že za 13 let od našeho členství v EU se nenaplnily sliby tehdejších vládců ČR a EU o nastupujícím růstu životní úrovně obyvatel, dorovnání mezd na úroveň Německa a podobné chiméry. Předsednictvo chápe tento vývoj jako důsledek rozsáhlého obelhávání obyvatelstva, aby bylo umožněno nadnárodním firmám beztrestně drancovat bohatství ČR. Z toho důvodu vidí jako naprosto oprávněný svůj požadavek na ukončení investičních podpor pro montovny nadnárodních korporací. Požadujeme reinvestice jejich zisku a povinnost uzavírat se zaměstnanci kolektivní smlouvu, kde bude řešen podíl zaměstnanců na zisku společnosti.

4.Volby v Německu očividně nepřinesou žádnou změnu ve směřování Německa v nejbližší budoucnosti, ať již vyhraje Schulz (SPD) 20% nebo Merkelová (CDU/CSU) 37%. Jediná vlastenecká strana AFD s 12% by podle posledních průzkumů obsadila 3. místo. Předpokládaný výsledek německých voleb potvrzuje analýzu budoucího vývoje v Evropě, že Německo se stalo rizikovým partnerem v otázce bezpečnosti, a že ČR bude muset hledat bezpečnostní záruky pro střední Evropu v užší spolupráci s V4, případně s Rakouskem. Především ale musí neprodleně zahájit proces budování vlastní vševojskové armády, protože hlavní starost o bezpečnost obyvatel ČR bude ležet právě na ní.