Radek Rozvoral: Pro ukončení stávajícího modelu nereformovatelné Evropské unie volte hnutí SPD!

24/5 2019

Ano, už nastal den „D“ a tento pátek a sobotu proběhnou v naší republice volby do Evropského parlamentu. Výsledky těchto voleb budou klíčové pro další osud České republiky. Braňme naší suverenitu a svobodu.  

Naše hnutí SPD v rámci své volební kampaně představilo volební program pro volby do Evropského parlamentu, který je veden naší vizí – Česká republika na prvním místě. Jsme politické hnutí hájící zájmy našich občanů a v Evropském parlamentu budeme usilovat o ukončení stávajícího nereformovatelného modelu EU a tím pádem o to, aby naše republika právně posilovala národní suverenitu a svobodu. Budeme chtít, aby se lidé sami rozhodli, zda chtějí být i nadále součástí Evropské unie a to na základě referenda o vystoupení ČR z EU. Nedopustíme, aby k nám přesídlili imigranti ze zemí EU na základě přijatých kvót. Zde máme zcela jasno – ani jeden nelegální imigrant.

Naši zvolení kandidáti vždy budou vystupovat a přijímat důležitá rozhodnutí v souladu s doporučením vedení hnutí SPD, v jehož čele stojí náš lídr Tomio Okamura.

Naše síla spočívá též v tom, že budeme v Evropském parlamentu úzce spolupracovat s našimi silnými vlasteneckými spojenci z naší evropské parlamentní frakce Evropa národů a svobody (ENF) v čele s Matteem Salvinim a Marine Le Pen. Společně jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy s důrazem na zachování naší suverenity, kultury a svobody.

Hnutí SPD je jediná politická strana, která má tu sílu, aby naplnila body svého volebního programu, protože má významné spojence v podobě obdobně smýšlejících stran a hnutí ve většině zemí Evropy. Ostatní strany a hnutí kandidující do Evropského parlamentu, které od nás okopírovaly zásadní body z našeho volebního programu, nemohou v Evropském parlamentu ničeho dosáhnout, a jejich ambicí jsou pouze osobní zájmy. Řada z nich hlásá, jak budou bojovat proti nelegální imigraci. Vážení občané, sami si ověřte, kdo jako první prosazoval, aby Česká republika odmítla povinné kvóty k přijímání imigrantů, viz návrhy a hlasování našich poslanců v Parlamentu České republiky.

Jako další příklady uvedu, že prosazujeme naše zákony v oblasti zestátnění exekutorů, připravili jsme komplexní řešení, jak dostat občany z dluhových pastí, podali jsme návrh zákona upravující šíření islámu jako trestný čin, předložili jsme zákon o referendu, o přímé volbě a odvolatelnosti politiků, o přímé hmotné odpovědnosti politiků a celou řadu dalších zákonů. Máme připravené projekty k podpoře tradičních pracujících rodin, k důchodové reformě a k podpoře živnostníků. Zásadně odmítáme placení neadresných sociálních dávek nepřizpůsobivým, usilujeme o ukončení inkluze ve školství a v rámci zahraniční politiky prosazujeme ukončení vojenských zahraničních misí.

Vážení občané, představil jsem některé z bodů, za které naše hnutí bojuje a bude je prosazovat v zájmu našich občanů. Souhlasíte-li a domníváte se, že je to správný směr pro Českou republiku, tak nás prosím přijďte podpořit do volebních místností. Hnutí SPD má číslo 28. Vaši důvěru nezklameme.