Politické usnesení SPD

21/6 2016

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál! Prosím, šiřte tyto informace také mezi lidmi, kteří běžně nepoužívají internet. K tomu Vám mimo jiné poslouží náš leták, který si může každý stáhnout a vytisknout: http://uloz.to/xYFXmgBQ/letak-spd-pro-tisk-na-a4-pdf Usnesení předsednictva SPD stejně jako další zprávy můžete také sledovat na https://www.facebook.com/hnutispd

1.) Předsednictvo hnutí SPD – Tomio Okamura považuje za mimořádně úspěšné setkání vlastenecké frakce ENF v čele s Marine Le Pen, které se uskutečnilo ve Vídni dne 17. 6. 2016. Zásadním výsledkem jednání je programová shoda zúčastněných evropských parlamentních stran na dalším společném prosazování ukončení diktátu EU, obnovení svobody a suverenity národních států Evropy a prosazování přímé demokracie jako zásadního prostředku boje s nastupujícím totalitním vládnutím v EU. Spojení vlasteneckých stran zahrnující francouzskou Front National, rakouskou FPÖ, německou Alternative für Deutschland, nizozemskou Stanu pro svobodu a další je zásadní podporou pro politickou práci našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura. Jsme jediným partnerem těchto evropských vlastenců v České republice.

2.) Hnutí SPD považuje za nepřijatelné vládní návrhy na až 200% nárůst platů některých úředníků. Jde o vytváření úřednických elit za peníze daňových poplatníků. V České republice je skandálně nízká minimální mzda, je podhodnoceno odměňování pracovníků ve školství a zdravotnictví. Vláda přidává důchodcům desetikoruny, handrkuje se o každé procento ve zdravotnictví a školství a připravuje 200% navýšení platů některých úředních elit. Taková vláda musí odejit. Pokud chce někdo astronomické mzdy, ať nepracuje ve veřejné správě, ale jde do soukromého sektoru a na takovou mzdu si vydělá.

3.) Hnutí SPD sleduje pokračování vládní krize kolem Policie ČR a státního zastupitelství. Průběh této krize a průběh některých soudních procesů jasně hovoří o tom, že mocenské skupiny v této zemi „rozkradly“ právo a spravedlnost. Poměry v justici a policii ve vztahu k jejich napojení na mocenské skupiny dosáhly skandálních rozměrů. To vše se odehrává v situaci, kdy běžný občan má pocit, že se práva a spravedlnosti nemůže dovolat a Policie ČR se soustředí na vybírání pokut od řidičů a nikoliv na ochranu občanů před zločinností. V rámci přímé demokracie je třeba prosadit přímou odpovědnost soudců a státních zástupců za jejich práci a zbavit policii vlivu mocenských skupin.

4.) Předsednictvo hnutí SPD – Tomia Okamury považuje navrhovaný schodek státního rozpočtu pro rok 2017 ve výši 60 miliard korun za neodůvodněně velký. Jde o další zadlužování země a to v situaci, kdy podle tvrzení vlády se naší zemi ekonomicky daří. Vláda chce zvyšování mezd o několik procent ve veřejné sféře před volbami v roce 2017 vyřešit prohloubením státního dluhu. Jsme připravení podpořit zvyšování mezd, ale prostředky k tomu mohou být získány na úkor financování imigrantů, projektů neziskových organizací, na úkor podpory nepřizpůsobivých občanů a také úsporou v řízení a administrativě státu. Vláda premiéra Sobotky a ministra Babiše hospodaří stejně špatně, jako hospodařily předchozí vlády. Tento systém špatného hospodaření změní pouze zavedení hmotné a trestní odpovědnosti politiků v rámci přímé demokracie.

5.) Hnutí SPD bude pozorně sledovat průběh a výsledky britského referenda o vystoupení z EU. Zastánci Evropské unie využili manipulativním způsobem odpornou vraždu ženy a matky, poslankyně britského parlamentu. Je prováděná masivní kampaň proti zastáncům odchodu Velké Británie z EU. V souvislosti s průběhem této kampaně a nedávných prezidentských voleb v Rakousku hnutí SPD bude vždy vystupovat proti zavedení korespondenční volby v ČR. Pevně věříme, že výsledek britského referenda ukáže, že roste odpor občanů po celé Evropě proti Evropské unii, která se mění v totalitní superstát. Naše hnutí žádá i v České republice o možnost referenda o vystoupení z EU. Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz