Radek Rozvoral: Tahle země je naše, nenechme si ji ukrást! Přidejte se k nám!

20/10 2017

Milí přátelé, před několika minutami se v celé České republice otevřely volební místnosti a je jen na nás všech, jak naložíme se svým volebním hlasem ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Já mám jasno, a proto jsem svůj hlas dal hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) a to hlavně proto, že je jediným politickým uskupením s vlasteneckým programem, které podle předvolebních průzkumů může překonat 5% hranici nutnou pro vstup do Parlamentu.

Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) bude v prvé řadě hájit zájmy České republiky a českých občanů. Říkáme jasné ne nelegálním imigrantům, ne teroristům, ne diktátu Bruselu. Budeme tvrdě prosazovat zákaz propagace islámské ideologie, která je neslučitelná s evropskou demokracií a svobodou. Mezi naše hlavní priority patří prosazení ústavního zákona o obecném referendu, přímá volba a odvolatelnost všech politiků a jejich osobní, hmotná a trestní odpovědnost včetně soudců a státních zástupců.

Pokud Vám záleží na tom, aby byla Česká republika suverénním a bezpečným státem, kde v tradičních rodinách vyrůstají děti, které jsou základem státu a zárukou udržení vlastní kultury, zvyků, tradic a tím pádem národa jako takového, podpořte prosím svým hlasem hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD).

Zadavatel: SPD; Zhotovitel: SPD; Politické hnutí: SPD