Aktualita

Stát jsme my

Vy a my …. v případě státnosti neexistuje. Všichni občané české republiky jsme velká společná rodina ve společném domově.

A bez rozdílu politických či jiných národů bychom měli být v jedné věci zajedno. Že slovo Vlast není sprosté slovo. Že za to, že jsme vlasteneci, máme rádi svou zemi a jsme na svou zemi a na své velké předky hrdí, že za to že jsme hrdí na své češtví a moravantví se nesmíme stydět.

Nestyďme se říkat to, co si myslíme. My jsme tu doma, je to naše zem.

Jistě rádi tu uvítáme každého slušného hosta ale ten host se musí chovat podle našich pravidel a když se mu to nelíbí tak ať táhne odkud přišel.

A je jedno odkud – zda je to příživnický byrokrat z Bruselu, lobista z USA nebo zloděj z Indie

Pro mnohé kolegy v parlamentu a ve vládě to bude zřejmě novinky ale tuhle zemi nebvybudovali například muslimové. A nejen to.

Na české státnosti a českomoravské kultuře nemají téměř žádné zásluhy Norové, Palestinci, Maďaři, Cikáni Turci nebo Sudánci.

To je při vší úctě k těmto národům holý fakt. Velká část z nich má své země a rozhodně většina normálních Čechů nemá ambici jim zasahovat do jejich kultury, vnucovat jim svcůj styl života ani parazitovat na tom co tyto národy ve svých zemích vybudovaly.

Takže pokud tady chce kdokoli z cizích národů žít tak si musí být vždy vědom toho že je hostem a že vítaný bude jen tehdy, když se jako slušný host bude chovat.

To nejzásadnější je, že se nesmíme stydět říct, že o tom zda tu někoho necháme jako hosta žít chceme rozhodovat my – vlastníci a majitelé této země. Že není naší povinností otevřít dveře každému, kdo si řekne že se u nás usadí ale že pobyt v našem domově je pro cizince privilegium.

Mě nevadí že Sudánci, Syřané a další přistěhovalci se nepostarají o nás – to je skutečně naše povinnost. ale zároveň nechtějte abychom my se starali o ně. jsme relativně prosperující země a rádi Vám poskytneme pomoc – ale takovou jaká je v našich silách. Ale problémy své země neřešte tím, že je přivezete k nám.

Případně – pokud jejich zemi rozvrátí američené nebo některé země evropské unie, pak je třeba žádat odpovědnost po těch kdo stabilní státy rozvrátily a způsobili v těch zemích války, chaos a bídu.

Navíc muslimský svět je díky ropě a plynu daleko bohatší než většina zemí Evropy – arabští šejkové a emírové se topí ve zlatě

Absolutně nechápu proč namísto investic do vývozu radikálního islámu neinvestují více do zmírnění bídy bídu svých souvěrců.

Jakkoli je mi líto Německých obětí poválečného odsunu a jakkoli je jasné, že se tu odehrála obrovská křivda na mnoha slušných neměckých občanech, je třeba říct jedno – to že je Česká republika dnes relativně národnostně stabilní země je dané tím že tu nemáme velké národnostní menšiny.

Stačí se podívat za hranice a všude kde je větší národnostní menšina uvidíte zároven obrovský problém.

Nejsem biolog ale každý vidí že jinou mentalitu, pracovní morálku a sociální zvyklosti má Čech jiné návyky průměrný němec, Ital, většinový arab a jiné třeba průměrný Rom.

A že pokud nám v něčem příslušník jiného národa bude vadit tak to nebude principielně národnost ale některá část sociálního chování příslušníka onoho národa, která nemusí být slučitelná s našimi zvyky.

V tuto chvíli se v Bruselo horečně jedná jak nám vnutit muslimské přistěhovalce z Afriky a z přední Asie.

Musíme mít odvahu říct – nezlobte se ale vratte se domů – u nás nejste vítáni. Máme tu svoje chudé a bezmocné, o které se stále ještě neumíme pořádně postarat a jakkoli mi může být ekonomických migrantů líto, chci a musím dát vždy přednost našim seniorů a našim dětem.

a když přijde na vc nestydme se říct americkým a bruselským přátelům NE v případě že nám vnucují to co nás poškozuje – a je jedno zda jde o imigranty nebo nesmyslné evropské direktivy.

Nestydme se nahlas říkat, že tato zem, kterou budovali po staletí naši předkové je naše a nestydmě se podle toho chovat. Buďme skutečnými pány ve své zemi. Buďme dobří vlastenci. Važme si všech jiných národů a chtějme aby si oni také stejně vážili nás.

2015-05-05T06:55:38+02:00

Aktuality

Vláda Petra Fiala kašle na české občany a radši posílá peníze Ukrajině a poklonkuje Bruselu a Washingtonu

Neděle 07.08.2022|

7.8.2022 19:17 Tomio Okamura: Vláda Petra Fiala kašle na české občany a radši posílá peníze Ukrajině a poklonkuje Bruselu a Washingtonu. Fialova vláda vůbec neřeší zdražování, přitom hnutí SPD ...

Dle důkazů se ukazuje, že do mafiánského spiknutí, organizovaného zločinu a korupce kolem pražského magistrátu je vedle vládního hnutí STAN namočena i vládní TOP 09

Pátek 05.08.2022|

5.8.2022 10:03 Tomio Okamura: Dle důkazů se ukazuje, že do mafiánského spiknutí, organizovaného zločinu a korupce kolem pražského magistrátu je vedle vládního hnutí STAN namočena i vládní TOP 09. ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0