Úvodní stránkaNovinkyTomio Okamura: Neziskovky a aktivisty nezastaví ani mrtvoly, odmítají demokracii a mají fašizující způsoby – můj nejnovější rozhovor pro Parlamentní listy

Aktualita

Tomio Okamura: Neziskovky a aktivisty nezastaví ani mrtvoly, odmítají demokracii a mají fašizující způsoby – můj nejnovější rozhovor pro Parlamentní listy

“Neziskovky a aktivisty nezastaví ani mrtvoly, odmítají demokracii a mají fašizující způsoby, proto současná kritika odpůrců nové hlavy USA bude sílit. Musíme si uvědomit, že proti Donaldovi Trumpovi stojí lobby nejvyšších amerických elit, politických rodinných klanů a miliardářů,“ řekl jsem mimo jiné v dnešním rozhovoru pro Parlamentní listy, který jsem dělal z konferenece v německém Koblencu, kde jsem vystoupil s předsedkyní naší evropské frakce a mojí kamarádkou Marine Le Pen. Co si o tématech v rozhovoru myslíte Vy? A jestli souhlasíte, prosím sdílejte.

1) Sledoval jste inaugurační proslov prezidenta Donalda Trumpa? Co vás zaujalo nejvíc?

Nemohl jsem ho sledovat celý, jelikož jsem na mezinárodní konferenci s Marine Le Pen a Geertem Wildersem v německém Koblenci, ale z toho, co jsem viděl a slyšel, to bylo shrnutí Donaldovy vize, kdy v první řadě je vlastenectví a práce pro vlastní zemi. Deklaroval také, že v prvé řadě jsou všichni Američané bez rozdílu jedné červené krve, což ostře kontrastuje s našimi i americkými „lidskoprávníky,“ kteří národy rozdělují na různé menšiny, ženy, gaye, černochy, Romy atd.
Projev Donalda Trumpa doložil, že zemi čekají velké změny, zemi hodlá vrátit Američanům zpět z rukou elit, které si ji poslední léta uzurpovaly pro sebe, tak jak to známe i u nás v Evropě. Dát vlastní zemi jejímu národu a jejím občanům je i náš úkol a já věřím, že příklad USA nám v tom bude pomáhat. Budeme pomoc potřebovat, protože stávající proválečné a protidemokratické elity ztratily Británii, ztratily USA a teď bojují o přežití ve zbytku Evropské unie. A jak vím, nejhorší je krysa zahnaná do kouta.
Ve svém projevu Donald Trump také slíbil nesmlouvavý boj s radikálním islámem. Také tento bod v nás vzbuzuje naději na zásadní změnu zahraniční politiky Spojených států.

2) V interview pro britský deník The Times Donald Trump zkritizoval mimo jiné EU i německou kancléřku za migrační politiku. Domnívá se, že kdyby EU nenutila země přijímat migranty, Británie by nevystoupila a otevřenou politiku kancléřky Angely Merkelové vůči běžencům označil za „katastrofální chybu.“ “Myslím, že my Evropané máme svůj osud ve vlastních rukou,” řekla kancléřka v reakci na Trumpovy výroky a ohradili se i další státníci. Všichni ovšem deklarují, že po inauguraci chtějí začít s čistým stolem. Povede se jim to?

Jak je všeobecně známé, od počátku již rok a půl veřejně podporuji Donalda Trumpa a již před rokem mne Američané dali i na seznam jeho oficiálních podpůrců. Lidé jako Juncker nebo Merkelová jsou z jiné planety – jsou to šílení sociální inženýři, kteří nenávidí lidi, jako je Donald a pravda, inteligentní člověk se zdravým rozumem jako on stěží pochopí šílence jako je frau Merkel.
A samozřejmě nabubřelost bruselských byrokratů a jejich katastrofický přístup k muslimské invazi do Evropy je nejen důvodem Brexitu, ale bude důvodem rozpadu celé Unie. Neschopnost Bruselu nás dnes ohrožuje přímo na životech a po smrti Češky v Berlíně už neplatí hloupé výmluvy, že nás se to netýká – jednak už máme první oběť a samozřejmě v rámci Schengenu mají islamisté volný pohyb po celé Unii a je jen otázka času, kdy začnou vraždit i u nás. Aby bylo jasno, otázka nezní, zda budou další mrtví Češi – otázka zní kdy, protože k tomu samozřejmě dojde.

3) Brexit je podle Trumpa „velká věc.“ V už zmiňovaném rozhovoru uvedl: „Lidé a státy chtějí svou vlastní identitu a Spojené království chce rovněž svou identitu.“ Domnívá, se, že budou EU opouštět další státy. Může tento postoj amerického prezidenta nějak ovlivnit nálady v členských zemích?

Jistěže ano – snaha vyrobit z Evropanů nějakou pohlouplou hnědou rasu smícháním našich národů s Araby vede jen k růstu odporu k unifikaci Unie a růstu vlastenectví ve všech zemích. Jednotlivé národy nejsou zvědavé na nějaké multikulti obohacování – naše národní tradice jsou bohaté i bez toho. A spolupracovat můžeme i s tím, že zůstaneme v Evropě hrdými Čechy, Moraváky, Francouzi nebo Italy.

4) Vedle značné kritiky směrem k Evropské unii však dnes už 45. prezident Spojených států neslevil ani ze svých kritických názorů na NATO, které označil za „zastaralé“. Trump v rozhovoru příliš nepotěšil ani „válečné jestřáby“, když hovořil o možném zrušení protiruských sankcí výměnou za dohodu o snížení počtu jaderných zbraní. Je to dobrý obchod nebo ne?

Já bych řekl, že nic lepšího by nás nemohlo potkat – méně jaderných zbraní a zároveň spolupráce s Ruskem, to je přece výhodné pro všechny normální Evropany. Navíc sankce za co? Za to, že NATO a EU vyprovokovaly občanskou válku a hlavně ukrajinské nacisty, kteří pak začali schvalovat protiruské zákony, a tak zákonitě vyvolali reakci u Rusů na Ukrajině, kteří celkem logicky s obdivovateli nacistických zločinců nechtějí žít a celkem oprávněně se i bojí s nimi žít? Krym byl po staletí ruský, Rusy vybudovaný a Rusy je také dodnes osídlený, a pokud uznáme právo národů na sebeurčení v jejich historických hranicích, což je jeden ze základních demokratických principů, tak měli a mají svaté právo se připojit k Rusku.

5) Očekávaný Trumpův příklon k Rusku zmírnilo „grilování“ jeho kandidátů do čela několika resortů včetně Rexe Tillersona, který má být ministrem zahraničí. Ten spolu s kolegy Jeffem Sessionsem, Jamesem Mattisem a Mikem Pompeo v Senátu hovořili o Rusku téměř výlučně kriticky. Tillerson dokonce označil anexi Krymu za protiprávní. Šlo o úlitbu některým senátorským jestřábům, anebo to s blízkými vztahy s Kremlem nebude tak horké?

To je věcí politiků v USA – do jejich hlav nevidím, ale hlavní strategii určuje prezident a věřme, že skončila éra zvyšování napětí a začneme všichni v míru spolupracovat.

6) Nastupující prezident je z mnoha stran ostřelován coby populista, rasista antiglobalista, nicméně publicista a znalec americké politiky Roman Joch tvrdí, že Trumpovo prezidentství žádnou nezodpovědnou populistickou rebélií nebude. Už proto, že šedou eminencí jeho zahraničněpolitického týmu je „patriarcha globálních elit“ Henry Kissinger. Bude Trump prezident zcela jiný od Trumpa kandidáta? Nebo se předpovědi o neřízené střele s nulovými zkušenostmi z politických funkcí potvrdí?

Populista je před volbami každý politik – jedno jestli Sobotka, Babiš nebo Hillary Clintonová – všichni se chtějí zalíbit části voličů a dělají to často velmi podpásově, jak nám ostatně Hillary také ukázala.
Pochopitelně praxe v Bílém domě si určitě vyžádá mnohé korekce, protože realita často plány změní. Nic to ale nemění na podstatě – tedy, že Trump není ovládaný bushovsko – clintonovskou mafií a jejich oligarchy – bankovní a zbrojní lobby. To mu dává daleko větší manévrovací prostor pro mír s Asadem a s Putinem pro nevyvolávání konfliktů na celé planetě. Podle studie Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) z roku 2007 prý za 27 válkami z 30 stojí americký establishment – tajné služby nebo Pentagon. Sám Obama bombardoval tuším sedm suverénních zemí – takže, když USA ukončí éru válečných zločinů a vraždění, bude jen dobře.

7) Někteří publicisté stále, podobně jako v kampani, varují před Trumpovým údajným hulvátstvím, lhaním a agresivitou a bijí na poplach, že takový politický styl v Bílém domě bude hrozbou pro svět a může vyvolat války. Už teď Trumpovi evidentně vadí měnová politika Číny a nejen to. Do jaké míry je pravděpodobné, že výbušným problémem mohou být právě vztahy s Pekingem?

Za prvé, pokud jde o lhaní – nevím, že v nějaké zásadní věci Donald vědomě lhal. Pokud jde o chování – viz jeho povídání o ženách – pravdou je, že právě teď se podobně baví miliony chlapů na celém světě, a byť to nezní hezky, není to nic diskvalifikujícího pro prezidenta – nikdo u nás nesnižuje Havla jen proto, že celý život své ženy podváděl a lhal jim. Nebo že o svých záletech lhal Clinton.
Důležitější v debatě ohledně práce prezidenta je, zda se někdy dopustil tak trestuhodného selhání jako Clintonová v případě porušení zákonů o utajovaných datech. To je diskvalifikující – její hloupost a neschopnost, ne to, že Trump řekne, že ženy na něj letí kvůli slávě. Všichni víme, že takové typy žen prostě jsou. Říct pravdu je hulvátství? To jsme to dopracovali.
A uniká mi, proč česká média nepojmenují podstatu selhání Clintonové. Ta je v tom, že oficiální komunikace členů vlády podléhá veřejné kontrole, musí byt archivována. Třeba pro případ zpětného trestního stíhání, Tím, že Hillary záměrně komunikovala ze svého serveru – mimochodem ministryně zahraničí komunikovala ze serveru a adresy své soukromé nadace, tak mohla například inkasovat peníze (jakože bezpochyby přes nadaci dostávala peníze) a ničit důkazy, což by přes vládní server nešlo.
Pokud jde o Peking, je Trump obchodník. Nebuďme tak hloupí a nepodceňujme ho jen proto, že je někomu nesympatický. Zvyšuje svoji cenu, a protože Číňané jsou také skvělí obchodníci, ne-li lepší, tak věřím, že k nějaké dohodě dojde – pouze z ní budou těžit i USA. Ostatně první vlaštovky tu jsou, pokud vím, jeden čínský miliardář už s Donaldem dohodl přesun části výroby do USA. A budou tak spokojeni jak Číňané, tak Severoameričané.

8) Co se týká ekonomiky, Trump také varoval, že zavede clo ve výši 35 procent na automobily, které hodlá německá firma BMW vyrábět v Mexiku a exportovat do Spojených států amerických. Hrozil i dalším výrobcům automobilů. Pokud se z varování stane realita, k čemu trend povede?

On už své kladné výsledky má – pokud vím, tak Ford namísto v Mexiku bude nové závody budovat doma v USA.
Prosperita v USA tak jako tak příznivě dopadne i na Mexiko, takže se nebojím, že by nakonec nemělo z dobré hospodářské politiky USA prospěch. Pokud se neprodyšně povede uzavřít hranice pro nelegály z Mexika, znamená to dvě věci – za prvé doufejme, že to omezí také převoz drog do USA a oslabí drogové kartely, za druhé to zvýší poptávku po legálních pracovnících z Mexika – což v praxi znamená, že budou pracovat za více peněz a také pod ochranou státu. Bohatší Američané také v Mexiku utratí daleko víc peněz – Mexiko je jejich nejoblíbenější turistickou destinací.

9) Už pár týdnů se řeší kauza údajného ovlivňování amerických voleb. Aktuálně se objevil i pětatřicetistránkový kompromitující materiál, jehož pravost ale není ověřena. Novinář Bob Woodward, který odhalil nezákonné odposlechy v kauze Watergate a byl oceněn Pulitzerovou cenou, označil antitrumpovský dokument tajných služeb za odpad, který se nikdy neměl dostat ven, a zpravodajci by se měli omluvit. Jenže, když se vrátíme na začátek, Trump připustil, že za hackerskými útoky byli Rusové, i když podle něj do výsledků nezasáhli. Jak vůbec celou tuhle záležitost lze chápat i s ohledem na činnost amerických tajných služeb? Ztrácí tím důvěru nebo naopak vše může vést k jejich větší profesionalizaci?

Musíme si uvědomit, že proti Donaldovi stojí lobby nejvyšších amerických elit politických rodinných klanů a miliardářů. Je naprosto jasné, že útoky proti němu budou sílit – jde o lidi, kteří rozpoutali války v Sýrii nebo na Ukrajině a bez váhání zinscenují i skutečné masakry – tak jako zinscenovali třeba útoky sarinem v Sýrii. Nějaké kompro na Trumpa a výkřiky, že ho podporovali Rusové, je proto zatím jen slabý čaj proti tomu, co nás možná čeká.
V prvé řadě není nic zlého na tom, že Rusko si přálo prezidenta, který s nimi bude jednat v míru a bohužel ze všech kandidátů to byl jen Trump. Na rozdíl způsobů zahraniční politiky Bushů a Clintonů, Rusové do USA neposlali ani bombardéry, ani nefinancovali pouliční gerily a teroristy. Pokud čirou náhodou připustili, že unikly nějaké informace o podrazech, podvodech a korupci Clintonové a jejího okolí, pak to je bonus pro americké občany, protože dozvědět se pravdu před volbami je vždy lepší než řešit neschopného gaunera v prezidentské funkci.
A já bych si všímal opaku, když lidé jako miliardář George Soros, který veřejně podporoval Hillary Clintonovou, financují protesty proti Trumpovi včetně pouličních bojů ve Fergusonu, což se již provalilo. Toho by si měly všimnout tajné služby i FBI a udělat tomu přítrž, protože zcela vážně víme, že tuhle skupinu tzv. neziskovek a aktivistů financovanou George Sorosem nezastaví ani mrtvoly – naopak zabíjení je jejich osvědčenou metodou.

10) Podívejme se na téměř ukončenou osmiletou Obamovu éru. Lze dle Vašeho mínění vypíchnout něco, co v souvislosti s Obamovou vládu utkvělo lidem v paměti nejvíc? Na základě čeho si budeme nejvíce pamatovat či jinými slovy, jak se zapíše do historie?

Za Obamova prezidentství bombardovala Amerika sedm suverénních zemí. Tím překonal i George Bushe juniora. Americký mistr smíšených bojových umění Jeff Monson řekl, že by za tohle rád Obamu knockoutoval. Je dobré zmínit, že tenhle Američan se stal ruským občanem a spolu s ním přijal ruské občanství také Steven Seagal, americký boxer Roy Jones a mimo jiné ruské občanství přijal francouzský herec Gérard Depardieu. O čem to svědčí? Obamova agresivní politika vůči Rusku rozštěpila Američany i Evropany. My v našem hnutí SPD chceme v prvé řadě mír a stabilitu, jelikož jsme malou zemí ve Střední Evropě. Dosavadní konfrontační a agresivní americká politika nic pozitivního pro naši republiku nepřinesla. Například sankce vůči Rusku naši republiku naopak velmi poškodily. Proto od počátku podporujeme Donalda Trumpa a jeho mírové ambice.
Lhaní Obamy i jeho nohsledů v Bruselu začalo otevírat oči stále více lidem a vede to politickému konci dosavadních vládnoucích elit – a to jak v USA, tak i v EU.
Barack Hussein Obama bude v naší paměti jako první černý a podle všeho i muslimský prezident USA, který financoval a podporoval muslimské teroristy, vyvolal několik občanských válek, jejichž důsledkem je i migrační vlna, a přivedl válku i do Evropy. K završení kariéry bych mu přál už jen mezinárodní soud v Haagu a doživotí. To by byl jeho nejlepší zápis do historie.

Více zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Okamura-pouta-pozornost-americkych-tajnych-sluzeb-a-FBI-Toho-by-si-mely-vsimnout-Neziskovky-a-aktivisty-financovane-Sorosem-nezastavi-ani-mrtvoly-472267

2017-01-23T10:59:09+02:00

Aktuality

Vláda Petra Fiala kašle na české občany a radši posílá peníze Ukrajině a poklonkuje Bruselu a Washingtonu

Neděle 07.08.2022|

7.8.2022 19:17 Tomio Okamura: Vláda Petra Fiala kašle na české občany a radši posílá peníze Ukrajině a poklonkuje Bruselu a Washingtonu. Fialova vláda vůbec neřeší zdražování, přitom hnutí SPD ...

Dle důkazů se ukazuje, že do mafiánského spiknutí, organizovaného zločinu a korupce kolem pražského magistrátu je vedle vládního hnutí STAN namočena i vládní TOP 09

Pátek 05.08.2022|

5.8.2022 10:03 Tomio Okamura: Dle důkazů se ukazuje, že do mafiánského spiknutí, organizovaného zločinu a korupce kolem pražského magistrátu je vedle vládního hnutí STAN namočena i vládní TOP 09. ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0