Úvodní stránkaNovinkyTomio Okamura: Nulová tolerance migrace

Aktualita

Tomio Okamura: Nulová tolerance migrace

Zatímco Sobotkova a Babišova vláda vyčlenila miliardy korun na integraci dalších několika tisíců migrantů do České republiky a dokonce v zahraničí distribuuje materiál pro přípravu potenciálních migrantů, tak jiné světové země naopak ve své protiimigrační politice přitvrzují.
Například demokratická Austrálie chce nejnověji zbavit migranty usilující o to, aby se dostali do země, sebemenší naděje na to, aby to dokázali. Žadatelům o azyl, které vrací do zemí jejich původu, chce udělovat DOŽIVOTNÍ ZÁKAZY cest do Austrálie i jako turisté a podnikatelé či prostřednictvím sňatku s australským občanem. Australský premiér Malcolm Turnbull podle agentury AP oznámil, že příslušná legislativní opatření předloží parlamentu k projednání tento týden. Australská vláda toto další opatření považuje jako nezbytné odstrašující opatření pro převaděče, jež tyto výpravy migrantů do Austrálie organizují.
Dalším příkladem je demokratické Japonsko, které od počátku důrazně odmítá přijímat nezákonné migranty. Premiér Šinzó Abe řekl, že se Japonci musejí starat především o své členy společnosti. Sto třiceti milionové Japonsko udělilo za loňský rok podle nejnovějších údajů azyl pouze 27 migrantům a nechystá se na své politice cokoliv měnit i přes opakovanou kritiku některých zemí EU a představitelů OSN.
Současně však Japonsko posílá finanční prostředky na pomoc do oblastí konfliktů, přičemž ročně částka činí v přepočtu více než 4,4 miliardy korun.
Odmítavý postoj Japonců je založen na bezpečnosti, protože Japonci nechtějí přijímat kohokoliv, kdo by nedodržoval zákony země, dále na tom, že si Japonci chtějí udržet svou kulturní identitu, tedy svoji specifickou kulturu a jazyk a dalším důvodem je také politické hledisko, jelikož je imigrace téma, které není na japonské politické scéně prioritou. Podle názoru Japonců totiž neexistuje možnost absolutní integrace migrantů, a proto při pohledu na Evropu říkají, že Evropa bude mít velký problém.
Přestože mají Japonci nízkou porodnost, nemyslí si, že by příchod velkého počtu imigrantu z cizích kultur pomohl jejich ekonomice.
Japonsko či Austrálie, jako jedny z ekonomicky nejvyspělejších zemí světa, mají tedy zcela opačný názor, než prosazuje Evropské komise, kancléřka Merkelová a česká vláda Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše, tedy vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL.
A snad nemusím dodávat, že podobný postoj jako mají k migraci například demokratické Japonsko a Austrálie prosazuje od počátku také naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), jelikož jsme přesvědčeni o tom, že je to správná cesta k prosperující, bezpečné a spravedlivé České republice. Říkáme v SPD zcela jasně: PENÍZE NAŠIM LIDEM, NE MIGRANTŮM.
A já Vás prosím o Vaši podporu v klíčových volbách do Poslanecké Sněmovny příští rok v říjnu, abychom mohli změnit politiku v České republice směrem, kterým si přejeme.
Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na https://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde https://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Děkuji a přeji, ať se Vám daří.

2016-11-04T14:41:23+02:00

Aktuality

Hnutí SPD plně podporuje oprávněné požadavky českých zemědělců

Pátek 14.06.2024|

14.6.2024 11:56Radek Rozvoral: Hnutí SPD plně podporuje oprávněné požadavky českých zemědělců!Zemědělci v rámci celé Evropské unie pořádali od začátku letošního roku celou řadu demonstrací, z důvodu zajištění lepších podmínek pro jejich podnikání. ...

Bezpečnost a prosperita ČR řešena odborným seminářem za účasti exprezidenta Zemana

Neděle 19.05.2024|

19.5.2024 18:49 Bezpečnost a prosperita ČR řešena odborným seminářem za účasti exprezidenta Zemana. Překvapivé výroky Zemana na semináři o bezpečnosti – Stačilo dodržet Minské dohody či nezpronevěřovat se otcům zakladatelům ...

Odmítáme korespondenční volbu, jelikož porušuje Ústavu České republiky

Úterý 14.05.2024|

14.5.2024 12:55Radek Rozvoral: Odmítáme korespondenční volbu, jelikož porušuje Ústavu České republiky!Minulý čtvrtek hodinu před polednem začala v Poslanecké sněmovně mimořádná schůze, která byla svolána z podnětu koaličních poslanců, a to s jediným cílem, ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0