Úvodní stránkaNovinkyTomio Okamura: Ve Francii prohrál zdravý rozum

Aktualita

Tomio Okamura: Ve Francii prohrál zdravý rozum

Ve Francii prohrál zdravý rozum a pud sebezáchovy a novým prezidentem je člověk, který řekl, že by Francie mohla přijmout více migrantů než doposud a měla by aktivně podporovat jejich příchod do Evropy. Emmanuel Macron dále řekl, že hájí zájmy 4 milionů francouzských muslimů, kteří ho také z tohoto důvodu otevřeně ve volbách podpořili. Macron je typickým představitelem multikulturních evropských globalistů a německá kancléřka Angela Merkelová tak získala významného politického spojence. Vítězstvím Emmanuela Macrona bude pokračovat současná agonie Evropské unie.
A jak víme, nového francouzského prezidenta od počátku veřejně podporoval a nadále podporuje také Andrej Babiš, Bohuslav Sobotka a KDU-ČSL, ODS i Kalouskova TOP09. Jedinou stranou, která od počátku podporuje politický program Marine Le Pen je naše hnutí SPD. Opětovně vyzýváme naše příznivce k aktivní práci na co nejlepším volebním výsledku v říjnových parlamentních volbách a všechny občany vyzýváme k účasti ve volbách.
Je vidět, že euro federalisté a dovozci muslimů, se poučili z loňských těsných rakouských prezidentských voleb a sjednocují se bez ohledů na to, zda jsou napravo či nalevo – ostatně vidíme to i u nás, česká média lhala o Marine Le Pen a její francouzské Národní frontě jako o ultrapravici, navzdory jejímu středovému a silně pro demokratickému programu, kdy Marine Le Pen o počátku prosazuje například referendum.
Média překrucovala politický program Marine Le Pen navzdory tomu, že Marine hájí sociálně slabší, živnostníky a střední třídu, proti elitářům a globalistům, kteří jim tahají z kapes miliardy.
I naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) čeká podobná štvanice, protože letošní české parlamentní volby budou v prvé řadě boj starých, zkorumpovaných, elitářských struktur zprava i zleva, proti přímé demokracii a vládě občanů, kterou prosazuje naše hnutí.
Emmanuel Macron je představitelem tak zvané moderní levice, je to socialista, který působil v ministerských postech současné vládnoucí socialistické strany. Kromě toho, že si hraje na socialistu a přitom v minulosti pracoval pro finanční kruhy Rothschildů, zastává proevropskou proimigrační politiku.
Macron spoluobčanům řekl, že ohrožení terorismem je už stálou součástí, s níž je potřeba naučit se žít. Politik, který prohlásí, že je potřeba se naučit žít s terorismem, který do země zatáhla právě jejich nezodpovědná politika, nemá v politice co dělat. Francie je již téměř dva roky ve výjimečném stavu a masivním nasazením policie a armády se snaží zabránit nejhorším masakrům. Příčinou této situace je existence páté kolony muslimského obyvatelstva ve Francii a současná imigrační politika Evropské unie, která přivedla do Francie další radikální muslimy.
Pokojné spolužití muslimů a křesťanů je v dnešní Evropě nemožné. Jde o naivní politiku představitelů Evropské unie, která je součásti darebáckého plánu na zničení národních států Evropy. Ten, kdo upřímně věří v integraci muslimských imigrantů, je stejně naivní jako ovce, která si myslí, že když nabídne vlkovi svoje seno, tak se jí nic nestane. Tato imigrační politika je součásti pomatených vizí globálního multikulturního světa, co je konec konců součást programu například sociálních demokratů.
V celé Francii je bez práce téměř deset procent obyvatel, mezi mladými lidmi do 24 let je však nezaměstnanost mnohem vyšší – přes 26 procent. Jsem opravdu zvědavý, jak nový francouzský prezident, který prosazuje přijímání nepřizpůsobivých migrantů, tento problém vyřeší.
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost. Uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště a datum narození. V případě firmy obchodní název a IČ. Nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz . V případě darů přes 1000 Kč je třeba ze zákona darovací smlouva, prosím vytiskněte si dvakrát darovací smlouvu zde https://spd.cz/wp-cont…/uploads/…/06/SPD-darovací-smlouva.pdf , vyplňte Vaše údaje, oba výtisky podepište a zašlete nám na adresu Hnutí Svoboda a přímá demokracie – SPD, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1, 118 26. Námi podepsaný výtisk Vám zašleme následně zpět na Vaši adresu. Příjmy i výdaje našeho transparentního účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572
Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde https://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Pokud chcete změnu, pokud chcete, aby naše vlast zůstala naše a věrná odkazu našich předků, kteří ji vykoupili svou krví, pomozte nám ji zachovat. Pomozte nám přinést náš program (https://spd.cz/program/) do každé vesnické hospůdky, vysvětlujte lidem ve svém okolí, že zavrhnout politiku jako špínu a všechny politiky jako zločince znamená strčit hlavu do písku a vydat naši zemi všanc invazi dobyvatelů, které nám vnucuje Evropská komise. Je potřeba přijít k volbám a udělat krok ke změně. Mluvte s lidmi v zaměstnání, ve svém okolí, na fotbale, na večírcích, prostě kde se dá. Předávejte pravdu dál, stejně jako to bylo před mnoha lety. Mohou nás omezit, nemohou zastavit! Protože na konec se každý z nás bude ptát sám sebe: udělal jsem něco pro to, aby mé děti mohly žít v zemi svých otců a podle našich tradic? Dostál jsem své zodpovědnosti?
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na https://spd.cz/?lfshow
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět letos v říjnu ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/
A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
Foto: BANARAS KHAN/AFP/Getty Images

2017-05-09T16:27:17+02:00

Aktuality

Všem občanům přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku

Čtvrtek 28.03.2024|

28.3.2024 14:53 Radek Rozvoral: Všem občanům přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku!  Velikonoce patří mezi nejvýznamnější svátky křesťanského světa, kdy pro křesťany jsou spojovány se vzkříšením Ježíše ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0