Úvodní stránkaNovinkyTomio Okamura: Zastavíme diktát EU

Aktualita

Tomio Okamura: Zastavíme diktát EU

Je nutné zastavit diktát EU. Naše SPD a SPO, kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman, jdou společně v koalici do říjnových krajských voleb ve všech krajích kromě Zlínského a Pardubického – tam jdeme samostatně. Okamurovci a zemanovci jdou do krajských voleb společně. Řada z Vás si klade otázku jak je možné, že Sobotkova vláda přijímá kvóty na islámské imigranty. Jak je možné, že Evropská unie a česká vláda jedná proti občanům. Je to jednoduché. Evropská unie přestala naslouchat národům evropských států. Naše země se přeměnila v administrativní jednotku pod diktátem byrokratů EU. A česká vláda je tak slabá, že se neumí a ani nechce postavit na odpor.
Je nepřijatelné, aby zásadní otázky svobody a demokracie neměli možnost řešit občané s využitím zásadního demokratického nástroje a tím je obecné referendum. Právo na referendum nemůže být omezeno podle diktátu politiků.
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů (SPO), kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman, proto vytvořili společnou koalici pro říjnové volby do krajských zastupitelstev.
Dlouhodobě prosazujeme zásady přímé demokracie, obecné referendum a přímou volbu a odvolatelnost politiků. Opakovaně prosazujeme vyhlášení referenda o vystoupení České republiky z Evropské unie. Průběh a výsledek referenda ve Velké Británii ukázal, jak funguje demokracie ve vyspělé zemi.
Jsme proti izolaci České republiky. Jsme pro spolupráci států v Evropě. Spolupráce, ale musí vycházet z demokracie a musí respektovat práva občanů a ne úřednických elit v Bruselu. Jsme proti diktátu lidí, které nikdo nevolil.
Vážené dámy a pánové, přijďte k říjnovým krajským volbám a dejte hlas naší koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPO) a Strana Práv Občanů (SPO). Děkujeme za Vaši podporu.
Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se naše názory dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim naše názory, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

2016-08-23T09:44:29+02:00

Aktuality

Na včerejší předvolební debatě prohlásil poslanec KSČM Daniel Pawlas, že by v případě referenda o vystoupení ČR z EU hlasoval PRO SETRVÁNÍ ČR v EU

Pondělí 27.09.2021|

27.9.2021 10:16 Tomio Okamura: Tak to je něco! Na včerejší předvolební debatě prohlásil poslanec KSČM Daniel Pawlas, že by v případě referenda o vystoupení ČR z EU hlasoval PRO ...

Požadujeme po vládě, aby uznávala protilátky proti covidu-19 jako možnost prokazování bezinfekčnosti

Neděle 26.09.2021|

26.9.2021 9:40 Tomio Okamura: Požadujeme po vládě, aby uznávala protilátky proti covidu-19 jako možnost prokazování bezinfekčnosti. Donutit lidi s protilátkami k očkování může ohrožovat jejich zdraví a život. Hnutí ...

Ve Sněmovně byl před časem definitivně schválen zákon z pera SPD, kterým se zvyšuje přídavek na děti pro pracující rodiče o šest tisíc

Pátek 24.09.2021|

24.9.2021 17:26 Tomio Okamura: Ve Sněmovně byl před časem definitivně schválen zákon z pera SPD, kterým se zvyšuje přídavek na děti pro pracující rodiče o šest tisíc. Podařilo se, ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zaslat finanční podporu
0
0
0