Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaDeník Blesk cenzuruje SPD

Aktualita

Deník Blesk cenzuruje SPD

16.9.2020 17:36
Video – Tomio Okamura: Redakce deníku Blesk se rozhodla nezvat do svých předvolebních debat zástupce SPD.
Prý je to na přání majitele a českého miliardáře Daniela Křetínského, který podporuje politiku EU, a nepřeje si úspěch SPD. Opakuje se tak situace z minulých voleb. Redakce svůj krok navenek zdůvodnila výmluvou, že prý budou cenzurovat kandidáty SPD kvůli “konstantním xenofobním postojům a opakujícím se projevům nesnášenlivosti jejich čelních představitelů”.
Vážení čtenáři, vážení občané, nejsme xenofobní, nemám strach z neznámého, ale z toho, co dobře známe a co vidíme v celém západním světě. Máme strach z lidí, kteří se nelegálně stěhují do Evropy, jejíž kulturu a hodnoty neuznávají a nenávidí, kteří tu ve velkém páchají zločiny a mnozí jsou napojeni na teroristické organizace a další s jejich cíli souhlasí. Máme strach ze ztráty našich tradičních kuturních a civilizačních hodnot, máme strach o svou vlast i o tradiční rodinu, kterou je pro nás táta, který je muž, a máma, která je žena, a děti.
Ano, jsme nesnášenliví k nepřizpůsobivým, kteří parazitují na sociálním systému, protože pak zbývá méně peněz na ty, kdo naši pomoc skutečně potřebují a sami si pomoci nemohou nebo pro ty, kdo celý život pracovali a platili daně a dnes žijí pod hranicí chudoby nebo pro ty, co poctivě pracují nebo se poctivě učí.
Tím, že nás Blesk cenzuruje, se naše postoje a projevy se nezmění, a věříme, že to jsou postoje, se kterými souzní i velká část čtenářů Blesku. Ne proto, že za nimi stojí SPD, ale proto, že jsou normální. Tyto názory nezmizí přesto, že nám redakce Blesku nedovolí tyto názory vyjádřit. Jen nás to utvrzuje v názoru, že jednou z dalších ohrožených hodnot, kterou budeme muset bránit, je svoboda slova a názoru a to dokonce i před novináři.
2020-09-16T17:36:56+01:00

Aktuality

Jsem rád, že kardinál Dominik Duka se vyjádřil kriticky na adresu islámu a varuje v tomto směru i před podobnými věcmi jako hnutí SPD

Úterý 24.11.2020|

24.11.2020 18:04 Tomio Okamura: Jsem rád, že kardinál Dominik Duka se vyjádřil kriticky na adresu islámu a varuje v tomto směru i před podobnými věcmi jako hnutí SPD. Útoky ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0