Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaHnutí SPD a Trikolora kandidují společně do Evropského parlamentu

Aktualita

Hnutí SPD a Trikolora kandidují společně do Evropského parlamentu

14.4.2024 17:50

Radek Rozvoral: Hnutí SPD a Trikolora kandidují společně do Evropského parlamentu!

Pro červnové volby do Evropského parlamentu (EP) předložilo na Ministerstvo vnitra své kandidátní listiny 30 uskupení. Hnutí SPD má v těchto volbách společnou kandidátku s politickou stranou Trikolora.

Vedení hnutí SPD v této souvislosti apeluje na voliče, kteří už mají dost nesmyslných diktátů vycházejících z Bruselu, aby podpořili právě naší společnou kandidátní listinu s Trikolorou. V čele této kandidátky je někdejší europoslanec Petr Mach (SPD), na druhém místě nynější europoslanec Ivan David (SPD) a na třetím místě předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Naše síla v Evropském parlamentu spočívá v tom, že aktivně spolupracujeme s našimi přáteli z největších vlasteneckých stran z dalších států, jako je francouzské Národní sdružení Marine Le Penové, nizozemská Strana pro svobodu Geerta Wilderse, italská Liga Mattea Salviniho, a s mnohými dalšími a to ve frakci Identita a demokracie (ID).

Jedním z bodů, který budeme prosazovat v EP, je zrušení Green Dealu. Nechceme žádné nesmyslné regulace jako daně z elektřiny, emisní povolenky atd., které neúnosně zdražují elektřinu. Nechceme si vnutit zákaz používání plynových kotlů pro výtop domácností a platit poplatky za to, že se nám kouří z komína. Též odmítáme zákaz aut na spalovací motory, který má platit za 10 let, což by bylo pro naši ekonomiku stojící na výrobě aut zničující.

Zásadně odmítáme migrační politiku EU, která vede k vytváření no-go zón, islamizaci, bídě a násilí. Chceme mít právo sami si rozhodovat, kdo bude v České republice žít. Jsme pro referendum o vystoupení z EU, kdy samozřejmě i po vystoupení z EU budeme moci po Evropě dál cestovat a s evropskými státy dál obchodovat, stejně jako to mohou dělat Britové nebo Švýcaři. Média nám lžou, když nám vnucují představu, že bychom bez EU nemohli existovat. Naopak, bez EU získáme zpět národní suverenitu, tedy právo tvořit si naše zákony po svém. Místo regulací a úpadku chceme pro Českou republiku zvolit svobodu a prosperitu. Nikdy nedopustíme přijetí eura, vždy budeme trvat na zachování české koruny. Též odmítáme novodobou cenzuru ze strany institucí Evropské unie, která pod pláštíkem boje proti dezinformacím šikanuje lidi za jejich názory. Vždy budeme hájit svobodu vyjadřování.

Vyzýváme všechny občany, kteří chtějí, aby byla Česká republika suverénním státem, ať přijdou ve dnech 7. a 8. června k volbám do Evropského parlamentu a podpoří kandidáty za hnutí SPD a Trikoloru. Pro nás je Česká republika na 1. místě. Děkujeme!

2024-04-14T17:30:02+02:00

Aktuality

Bezpečnost a prosperita ČR řešena odborným seminářem za účasti exprezidenta Zemana

Neděle 19.05.2024|

19.5.2024 18:49 Bezpečnost a prosperita ČR řešena odborným seminářem za účasti exprezidenta Zemana. Překvapivé výroky Zemana na semináři o bezpečnosti – Stačilo dodržet Minské dohody či nezpronevěřovat se otcům zakladatelům ...

Odmítáme korespondenční volbu, jelikož porušuje Ústavu České republiky

Úterý 14.05.2024|

14.5.2024 12:55Radek Rozvoral: Odmítáme korespondenční volbu, jelikož porušuje Ústavu České republiky!Minulý čtvrtek hodinu před polednem začala v Poslanecké sněmovně mimořádná schůze, která byla svolána z podnětu koaličních poslanců, a to s jediným cílem, ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0