Politické usnesení SPD

06/9 2016

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí SPD – Tomio Okamura gratuluje svým politickým partnerům v Německu straně Alternative für Deutschland (AfD) k volebnímu úspěchu. Zisk více než 21% hlasů v regionálních volbách v Meklenbursku-Předním Pomořansku znamená jasný důkaz, že občané v Německu se probouzejí a přestávají věřit lžím mainstreamových stran. Není pochyb, že proti Alternative für Deutschland se spojí Sociální demokraté a strana Merkelové CDU a půjde také o jasný důkaz toho, že tyto dvě politické strany mají v zásadě stejný program a stejné zájmy. Tímto zájmem je globální vládnutí, zničení národních států a zničení národních kultur. Je jisté, že vlastenecké strany v Evropě budou dále sílit. Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura vyzývá všechny své příznivce k mobilizaci úsilí za co nejlepší volební výsledek v nadcházejících krajských volbách 7. a 8. října.

2.) Hnutí SPD – Tomio Okamura v souvislosti se zprávami o českých občanech bojujících v řadách Islámského státu navrhne na schůzi Poslanecké sněmovny tento týden změnu Ústavy České republiky a trestního zákona tak, aby bylo možné za trestné činy vlastizrady, terorismu a spolupráce s nepřítelem zbavit pachatele nacházejícího se mimo hranice ČR českého občanství a znemožnit mu tak vstup zpět na území naší republiky.

3.) Zeman, Wilders, Le Penová či Trump jsou protiislámští populisté, zní z OSN, tvrdí naše média. Prohlásil to Zaíd Husajn, vysoký komisař OSN pro lidská práva, pocházející z Jordánska. Tedy ze země, která omezuje svobodu politického projevu, svobodu médií kritizovat vládu a státní úředníky. Je to oficiální představitel země politicky cenzurující internet a pronásledující ty, kdo se opováží odstoupit od islámu. Tento člověk poučuje našeho prezidenta republiky o toleranci k islámu. Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura zcela jasně stojí za přímo zvoleným prezidentem České republiky a představiteli vlastenecké frakce v čele s Marine Le Pen, jejímž členem je i naše hnutí. SPD – Tomio Okamura považuje islám za neslučitelný s demokratickým zřízením České republiky. Žádáme vládu České republiky, aby oficiální cestou podnikla diplomatické kroky, kterými by se zásadním způsobem postavila na obranu suverenity České republiky.

4.) Vláda právě schválila půl miliardy korun na integraci 6 000 imigrantů. Je to vláda premiéra Bohuslava Sobotky i vicepremiéra Andreje Babiše, který nyní v rámci předvolební kampaně objíždí republiku a ujišťuje lidi, že je proti přijímání imigrantů. Předsednictvo hnutí SPD – Tomio Okamura vyzývá občany, aby se nedali obelhat! Přijďte k volbám a podpořte naše hnutí! Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura říká zcela jasně: Žádné nelegální imigranty tady nechceme!

5.) SPD podporuje požadavek Národní fronty Marine Le Pen na referendum o vystoupení z Evropské unie, které je pro hnutí SPD také jedním z programových pilířů. Po Brexitu bude následovat Frexit i Czexit. Hnutí SPD – Tomio Okamura je součásti evropské vlastenecké frakce ENF v čele s Marine Le Pen. Členem této společné frakce je i německá Alternative für Deutschland (AfD) a rakouští Svobodní prezidentského kandidáta Norberta Hofera.

6.) Zprávy médií, které potvrzují, že novým velitelem Islámského státu je člověk, který prodělal speciální vojenskou přípravu ve Spojených státech, jsou důkazem, že vznik a rozmach radikálního islámu je taky výsledkem politiky USA. Hnutí SPD – Tomio Okamura jasně odmítá islamizaci České republiky a považuje tuto hrozbu za zásadní pro naši svobodu a demokracii.

7.) Hnutí SPD – Tomio Okamura souhlasí s názorem praktických lékařů, že dochází k ohrožení dostupnosti lékařské péče na řadě míst České republiky a to například na základě odchodu našich lékařů do Německa, na základě zavírání ordinací a poliklinik. Je to výsledek nekoncepční a nehospodárné politiky dosavadních vlád v oblasti zdravotnictví. Chybí zde důkladná kontrola vynakládání veřejných prostředků, podpora vzdělávání a praxe mladých lékařů a účinná spolupráce státu, krajů a obcí.