Politické usnesení SPD

28/2 2017

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!

1.) Hnutí SPD považuje současná prohlášení představitelů ČSSD, ANO a dalších stran, které se týkají změny přímých daní, za součást předvolebního cirkusu politických slibů. Vyzýváme občany, aby si položili zásadní otázku: co skutečně dělají tyto politické strany, když vládnou. Politický program SPD v oblasti daní bude zaměřen na zjednodušení daní, nezvyšování daní a podporu zásadními daňovými odpočty rodin s dětmi.

2.) Hnutí SPD považuje sérii útoků automobily na občany napříč Evropou za pravděpodobné pokračování teroru islamistů. Připomínáme, že ve Francii je již déle než rok výjimečný stav a je omezen občanský život. Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dlouhodobě říká, že existuje přímá souvislost mezi nelegální imigrací, islamizací a terorismem.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie považuje další vlnu zavádění EET za špatně připravenou a špatně zacílenou snahu zvýšit daňové příjmy státní poklady. Hnutí SPD požaduje jednoduché a paušální daně pro živnostníky a ostrý postup ve zdanění prostředků, které z České republiky v řádu stovek miliard korun ročně odvádí zahraniční korporace.

4.) Předsednictvo hnutí SPD upozorňuje občany, že v případě legálního držení zbraní je ČR z titulu svého členství v EU povinna přijímat a aplikovat směrnice a nařízení Evropské komise. Vyjádření ministra Chovance k tomuto problému tuto zásadní informaci postrádají. Hnutí SPD bude prosazovat právo občanů na referendum o vystoupení z Evropské unie. Setrvání v Evropské unii bude znamenat postupné zásadní omezení práva občanů legálně držet zbraň, neboť EU se legálně ozbrojeného občana bojí.