Radek Rozvoral: Angela Merkelová vystavila celou Evropu obrovskému nebezpečí!

06/5 2019

Imigrace do Německa stále pokračuje a integrace imigrantů probíhá do muslimských komunit.

To, že nelegální imigrace muslimů do Německa je problém a bezpečnostní hrozba, veřejně přiznal i bývalý šéf německé kontrarozvědky Maassen. Dle jeho názoru nejvyšší státní představitelé v čele s Angelou Merkelovou nevědí, jak si poradit s neustálým příchodem nových muslimů do Německa, neboť přijatá opatření v této souvislosti nepřinášejí očekávané výsledky.

Hans-Georg Maassen je německý právník a politický úředník Křesťanské sociální unie v Bavorsku (CDU). Od roku 1991 působil ve Spolkovém ministerstvu vnitra a od roku 2001 zastával pozici vedoucího oddělení pro cizinecké právo. Od srpna roku 2012 až do jeho předčasného odchodu do důchodu v listopadu 2018, a to na základě dohody vládní koalice, byl prezidentem Federálního úřadu pro ochranu Ústavy.

Své tvrzení Hans-George Maassen o stavu nelegální migrace v Německu veřejně prohlásil při rozhovoru v Magyar televizió (MTV), která je součástí národní veřejnoprávní maďarské mediální skupiny Duna Média (M1). Maassen v rozhovoru, který trval 25 minut, kritizoval imigrační politiku Německa i celé Evropské unie a hlavně přístup Angely Merkelové k problému nelegální imigrace. V této souvislosti sdělil svou obavu, že buď letos v létě a na podzim, nebo případně příští rok přijde nelegálními cestami do zemí Evropské unie ještě více imigrantů. V této souvislosti doplnil, že Evropská unie nemůže přijmout celý svět na své území.

Maassen od roku 2015 stále varuje, že mezi imigranty jsou i ve velkém počtu bojovníci Islámského státu nebo jiní příslušníci džihádistických teroristických organizací. V rozhovoru kritizoval naprosto nedůsledné posílání zpět žadatelů o azyl, kterým byla jejich žádost zamítnuta. Podle jeho slov je to nejen v Německu, ale v celé EU katastrofa. V závěru rozhovoru kritizoval posilování paralelních společností v Německu, kdy u nově příchozích imigrantů dochází k integraci, ale nikoliv do většinové německé společnosti, ale do již existujících arabských, tureckých nebo salafistických společností. V této souvislosti mluvil o zhoršení celospolečenského klimatu v Německu v posledních letech a uvedl to na příkladu, že spousta lidí, kteří byli spíše voliči středu, se nyní přiklání k  Alternativě pro Německo (AfD), což potvrzují i provedené průzkumy mezi Němci (server sueddeutsche.de a focus.de).

Naše hnutí SPD souhlasí s výroky, které Hans-George Maassen uvedl v rámci rozhovoru v maďarské televizi o stavu muslimských komunit v Německu. Hnutí SPD bylo první a ve svých počátcích jedinou stranou v České republice, která se zásadně postavila proti přijímání nelegálních imigrantů a přerozdělování migračních kvót v rámci zemí Evropské unie, což si následně začaly přivlastňovat i jiné politické subjekty. Hnutí SPD prosazuje názor, že Česká republika patří našim občanům.