Radek Rozvoral: Můj rozhovor pro ePortál.cz

07/11 2017

S poslancem za SPD Radkem Rozvoralem jsme mj. hovořili o levicovém extremismu, který aktuálně zosobňují mezi parlamentními stranami Piráti. Právě tuto stranu a její příznivce z řad Antify či Kliniky považuje Rozvoral za největší ohrožení naší demokracii. Naopak tvrzení médií o extremismu v SPD rázně vyvrací.

http://www.eportal.cz/Articles/9577--za-petici-proti-okamurovi-stoji-dusevne-chory-jedinec-neziskovky-jsou-pijavice-a-pirati-jsou-nebezpecni-extremiste-rekl-nam-poslanec-od-okamury-a-pridal-neco-peprneho.aspx

 

Když tak čtu noviny a poslouchám vyjádření tzv. "liberálních" politiků na adresu SPD, tak mám skoro pocit, jako byste byli druhá NSDAP. Z poslední doby mi to připomíná kampaň proti AfD v Německu...

Máte pravdu, proti všem vlasteneckým stranám, které jsou sdruženy v evropské frakci ENF je vedena dehonestující kampaň nejen od politiků tzv. zavedených politických stran, ale také od mainstreamových novinářů, tedy novinářů hlavního proudu. A třeba Česká televize dala našemu hnutí mediální prostor až těsně před volbami, kdy už podle zákona musela. O to je volební výsledek hnutí SPD v parlamentních volbách cennější.

 

Politici a příznivci AfD si často stěžují, že jim tzv. "levicové aktivisté", ve skutečnosti levicoví extremisté, narušují jejich shromáždění. Nezřídka přitom používají násilí. I SPD má z této předvolební kampaně podobnou zkušenost, pokud se nemýlím...

Ano, naposledy se to stalo v době konání volebního štábu SPD a také na poslední demonstraci, kterou jsme jako hnutí pořádali a to od anarchistického ultralevicového hnutí Antifa, které mimo jiné podporuje Pirátská strana a její předseda Ivan Bartoš. Problémy s těmito extrémisty jsme měli i v průběhu volební kampaně, kdy nám ničili naše billboardy a bannery, které rozřezávali a zapalovali. Dokonce se neštítili udělat našemu předsedovi na jednom z bannerů díru uprostřed čela, aby to vypadalo jako od kulky. Tito novolevicoví extrémisté jsem velkým nebezpečím pro naší společnost.

 

Může být důvodem až hysterické kritiky SPD a Tomia Okamury také fakt, že vaše strana kritizuje ideologii multikulturalismu, liberální přistěhovaleckou politiku, Evropskou unii či činnost nevládních neziskových organizací? To jsou přece čtyři základní pilíře současného establishmentu a na ty se nesahá:-)...

Je to přesně tak a člověk přemýšlející zdravým selským rozumem nám musí dát za pravdu, jelikož multikulturalismus podporující netolerantní, nenávistnou, velice násilnou a ženami opovrhující islámskou ideologii je neslučitelný s evropskou svobodou a demokracií a velice dobře je to vidět v Německu, Francii, Belgii, Velké Británii a v dalších státech, kde je multikulturalismus rozšířený. Evropská unie na to nemá lék a co je horší, že to ještě podporuje. Co se týká činností nevládních neziskových organizací s politickým programem, tak to jsou pouze nebezpečné pijavice státního rozpočtu, které si na tom postavily byznys a je potřeba těmto organizacím co nejdříve uzavřít finanční kohoutek, ze kterého jim tečou veřejné peníze.

 

Před pár dny dokonce vznikla jakási petice, která požaduje zákaz SPD a trestního stíhání Tomia Okamury z důvodu údajného "podněcování k nenávisti vůči skupině osob a  hanobení národa"...

Toto mohl vymyslet jen člověk duševně chorý, který nemá všech pět pohromadě. Na internetu jsem se dočetl, že ten pán, který je autorem petice obdivuje anarchistické ultralevicové hnutí Antifa a svými nenávistnými komentáři na facebooku podněcuje ostatní k násilí, takže mě to u takového člověka moc nepřekvapuje. Je to přesně v duchu „zloděj křičí, chyťte zloděje“.

 

Mediální lynč na SPD a Okamuru není ničím novým. Za poslední roky jsme takových zažili spoustu. Na Klause, Paroubka, Zemana i mnohé další výrazné osobnosti polistopadové éry. Je možné se vůbec proti něčemu takovému účinně bránit? 

Takovéto mediální lynče byly, jsou a budou. Je to sice nepříjemné, ale pokud je člověk vnitřně silnou osobností, nedá se tím ovlivnit. Čím větší ten lynč je, tím více se ubezpečuji, že to co děláme, děláme dobře.

 

Zaráží mě, že SPD je tak démonizována, ale nejmenované strana, jejíž vůdce má blízko k Antifě a podepisuje antisemitské petice, je podle mnohých naprosto v pořádku. Může to být také tím, že tato nejmenovaná strana má kladný vztah k EU i euru a vítá uprchlíky...Tím pádem je jí všechno odpuštěno....

Ano je to přesně tak. Podbízení se Evropské unii se v tomto směru velice vyplácí. Pro celou naší společnost je to ale ohromně nebezpečné a proto je potřeba lidem neustále vysvětlovat to, že Evropská unie v současné podobě nepřináší pro Českou republiku užitek, nýbrž zlo. EU se snaží zničit suverenitu národních států, čemuž musíme všemi dostupnými zákonnými prostředky zabránit.

 

Není komické, že zrovna Piráti, kteří podporují protiprávní zabírání soukromého majetku Klinikou a jejichž šéf podepisuje antisemitské petice, varují před tím, že SPD zničí demokracii?

Jejich anarchistické chování s podporou Kliniky mě nepřekvapuje. Zákony by ale měly platit pro každého stejně. Co se týká demokracie, není na světě lepší systém než ten, který funguje např. ve Švýcarsku. Jedinou a skutečnou demokracií je přímá demokracie, která dává každému člověku možnost rozhodovat o veřejných věcech, jelikož lidé jsou majiteli státu a ne stranické aparáty se všemi svými rádoby elitami.

 

Pojďme v závěru našeho rozhovoru k parlamentním volbám. Ať už SPD vstoupí do vlády či nikoli, budete se dál snažit prosazovat referendum o Evropské unii? Volby i vyjádření drtivé většiny politiků ukazují, že příliš velkou podporu tento krok nemá, byť bychom si jej my euroskeptici přáli...

Samozřejmě, že referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie budeme i nadále prosazovat, jelikož jedině tak si zachováme suverenitu, která je nutná k zachování kultury, tradic, zvyků a tedy národa jako takového. Nevolení úředníci a papaláši Evropské komise chtějí toto všechno svou politikou multikulturalismu zničit. Jsem si jist, že to většina občanů časem pochopí.

 

Vy osobně jste uspěl coby dvojka na kandidátce SPD ve Středočeském kraji. Jaké budou vaše priority?

O mé osobní priority vůbec nejde. Já jsem týmový hráč a budu se co nejvíce snažit, abychom byli i nadále úspěšní jako celek, protože jedině tak budeme moci prosazovat v maximální možné míře náš vlastenecký program pro přímou demokracii, vymahatelnou odpovědnost a odvolatelnost politiků, nulovou toleranci nelegálním imigrantům, zákaz propagace islámské ideologie a podporu slušných pracovitých rodin s dětmi, včetně důchodců. Samozřejmě, že si také posvítíme i na exekutory, lichvu a na to, aby všechno nerostné bohatství jako je např. lithium, zůstalo státu.

 

A na úplný závěr by mě zajímal postoj SPD k prezidentským volbám. Vyzvete své voliče a příznivce k podpoře nějakého ze současných kandidátů či nakonec do bojů o Hrad vyšlete někoho ze svých řad? V poslední době se hovořilo i o Tomio Okamurovi...

Tato otázka zatím ještě rozhodnuta není, ale v brzké době se k tomu zcela jistě vyjádříme.

 

Zadavatel: SPD; Zhotovitel: SPD, Politické hnutí: SPD