Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaProtimafiánský útvar policie (Národní centrála proti organizovanému zločinu) zasahuje na magistrátu kvůli hospodaření Dopravního podniku

Aktualita

Protimafiánský útvar policie (Národní centrála proti organizovanému zločinu) zasahuje na magistrátu kvůli hospodaření Dopravního podniku

18.6.2022 12:46
Tomio Okamura: Protimafiánský útvar policie (Národní centrála proti organizovanému zločinu) zasahuje na magistrátu kvůli hospodaření Dopravního podniku.
Pražský primátor Zdeněk Hřib potvrdil, že policisté přišli do kanceláře jeho náměstka ze STAN Petra Hlubučka. Server Seznam Zprávy uvedl, že domovní prohlídky probíhají také v pražských Lysolajích, kde Hlubuček bydlí. Politik je členem dozorčí rady Dopravního podniku. Podle informací redakce iDnes.cz z důvěryhodného zdroje se razie točí kolem podnikatele Michala Redla, který měl v minulosti blízko ke známému zločinci Radovanu Krejčířovi a dnes má vazby na vládní hnutí STAN. Podle informací Radiožurnálu jsou mezi obviněnými náměstek primátora Petr Hlubuček (STAN) a podnikatel Michal Redl. Je šokující, že vláda Petra Fialy má ministra vnitra (Vít Rakušan) z hnutí, jehož lidé mají vazby na mafiány či jejich spolupracovníky.
Hnutí STAN tak vypadá jako politicko-kšeftařský projetk. Ukázalo to aféra tehdejšího místopředsedy STAN a europoslance Polčáka, který si za prosazení zákona ve sněmovně řekl o provizi osm milionů. STAN dostávali peníze od neprůhledných dárců z daňového ráje na Kypru a byl v tom angažován další místopředseda STAN Věslav Michalik, který před několika dny zemřel. Také připomeňme, že Rakušanův kamarád, právník Tomáš Kasal, bral bez výběrového řízení od kolínské radnice miliony, když byl Rakušan starostou Kolína. O Kasalovi se navíc psalo, že je usvědčený plagiátor! O Farském, který se vykašlal na voliče a radši odjel do Ameriky ani nemluvě. Je evidentní, že hnutí STAN Víta Rakušana se jeví ve světle těchto informací jako politický podnikatelský projekt!
2022-06-20T12:29:04+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0